Brook Kerr

5,3
9 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brook Kerr
siLk_2

a skąd wiesz, ze była lepsza? gdzie widziales odcinki, w ktorych wystepuje brook jako tara?

Binula

Jest dostępny w Internecie - pierwszy, preair'owy odcinek. Ja też uważam, że była o niebo lepsza w roli Tary niż Rutina.

Twinkie

lepsza? nie ma mowy, specjalnie obejrzałem ten preairowy odcinek i w ogóle się w tej roli nie sprawdza; jest zbyt 'grzeczna'; niby krzyczy, a jednocześnie idzie jak modelka... po prostu nie umiała być na tyle agresywna. Dobrze, że ją zmienili.

adamsss

o nie, ona była o niebo lepsza! wydawała mi się bardziej naturalna i śmieszniejsza!

siLk_2

Gdzie można zobaczyć ten odcinek w którym gra Brook?
plisss odpiszcie jak ktoś wie

Lara1100

można ściągnąć z internetu

Binula

Chodziło jej o adres strony Sherlocku. ^^

Lara1100

http://www.youtube.com/watch?v=KsnG8743oxU

siLk_2

O nieeeeee.......Rutina świetnie pasuje do roli. Fragment z grubą babą w sklepie idealnie to oddaje. Prawdziwa "Czarna" babka. Świadoma siebie, pyskata, zadziorna. A nie ciepła klucha jak Tara. Nie ma porównania.

siLk_2

nie, nie, nie.
Nie przepadałam za Rutiną w roli Tray, wydawała mi się za ostra i agresywna, ale dopiero, jak obejrzałam fragment z Brook, zrozumiałam, że Rutina jako Tara jest idealna.

Reglisse

Zgadzam się z Reglisse- miałam takie samo odczucie. Brook po prostu... po prostu mi tu nie pasuje. Rutina zagrała tą scenę o niebo lepiej. :)

siLk_2

Na pewno Brook byla ładniejsza i ciekawsza postacia. Rutina w tej roli jest fatalna. Nie tyle co agresywna co cholernie popier*dolona. A wiadomo jakie były okoliczności tej zamiany?

siLk_2

Po tych kilku sezonach czytam swoją wypowiedź i się śmieję. Wtedy oceniałem na bazie 2-3 odcinków, dziś na pewno nie zamieniłbym obecnej Tary na starą.

siLk_2

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones