Bronisław Cieślak

8,0
2 715 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bronisław Cieślak

Jestem fanem serialu 007 Zgłoś Się i nie wiem dlaczego ludzie wyciagają brudy z żydo cia prywatnego Bronisława czy są prawdziwe czy nie mało istotne. Pozdrawiam Pana Cieślaka

Swiftly

Jaki tam aktor! Taki jak polityk a polityk taki jak aktor! Jednym słowem Rafał Mroczek lat '80-tych.

MIR66

W niektórych odcinkach zagrał wręcz znakomicie, a nawet bym poszedł dalej i określił, że jego gra czasami była lepsza niż niejednego znanego aktora.

BartSmith


Nie wiem czy do końca można go nazwać aktorem. Jak na tyle lat kariery, filmografie ma bardzo małą.

"07 ZGŁOŚ SIĘ" zagrał znakomicie, dorzucił bym jeszcze "Wściekły" i "Kung-fu", ładnie prowadził tez "Telewizyjne biuro śledcze"ale tu jego role się kończą.
reszta to takie raczej słabe nawiązanie lub parodia "07": "Pan samochodzik", "Kiepscy", "Tak czy nie", "Melanowski".


lukasz78902

To w takim razie skąd ocena 10/10 skoro nie uważasz go za aktora?

BartSmith

Może się podobać lub nie, jak każdy zawodowy aktor, ale jak na aktora-amatora jest naprawdę niezły.

pasya

aktor amotor buhahaha żeś walnął

tomucho77

Bardzo lubię Pana Cieslaka. Niezależnie od tego ile ma rólmw swoim doroblu podoba mi się Jego gra. Jest naturalny. Jest sobą a o to bardzo trudno. Jego zycie prywatne nie powinno nikogo interesować jak sama nazwa wskazuje jest "prywatne". 07 zgłoś się to jeden z lepszych serialu policyjnych jakie nakręcono w naszym kraju. Dziś kręcą same gnioty.

Dorota74

Otóż to masz rację Dorotko :)

Dorota74

nie przesadzajmy. 07 to przede wszystkim serial propagandowy, a dopiero potem kryminalny. Fabuła dość ciekawa, ale o wiele lepsze seriale to Pitbul czy Glina. A Cieślaka prywatnie lubię, mimo, ze nie jest z mojej bajki :-) Jak na amatora, grał bardzo dobrze.

MIR66

Tym nawiązaniem do Mroczków obrazasz Pana Bronisława. Co pokazali Mroczkowie? Trochę pograli w filmie w którym mogłby zagrać kazdy. Pogadać przy stole i to nakręcić to ja tez potrafię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones