Britney Spears

Britney Jean Spears

7,9
195 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Britney Spears

Czy wiecie, że Britney była w związku z Justinem TImberlake? (rok. 1999)

LaseQ

Obiło mi się o uszy.

LaseQ

you don't say! piosenka cry me a river justina jest własnie o britney :)

LaseQ

W tamtych czasach to był powszechnie znany fakt, bo byli oni dosyć medialną parą ;) nie czytaliście Bravo?! :D

ul87

Ja pierwsze słyszałem, widocznie byłem zajęty czymś innym niż czytaniem bravo:P

LaseQ

No zgadza się, to była bardzo znana para. Związek wydawał się być idealny, ale potem ponoć Brit go zdradziła czego Justin nie mógł znieść. Piosenka 'Cry Me a River' jest o Britney (w teledysku nawet można zauważyć blondynkę ubraną w stylu dawnej Brit), natomiast 'Everytime' jest odpowiedzią Britney na piosenkę Justina. Tak poza tym to polecam znaleźć sobie zdjęcie Justina i Brit z meczu koszykówki, gdzie ubrani są w tandetne wdziana z jeansu:D Rewelacja. Ja do dziś nie mogę przeboleć, że nie są razem.

LaseQ

Tak to była bardzo znana para ponad 10 lat temu... W sumie Justin zawsze będzie mi sie kojarzyć z Brit bo tak naprawdę ona była bardzo popularna jak on dopiero się wybijał i w latach 1999 - 2001 Justin był przed wszystkim znany z tego ,że był chłopakiem Brit a nie na odwrót...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones