Brit Marling

Brittany Heyworth Marling

7,9
3 465 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brit Marling

piekna kobieta

użytkownik usunięty

ale czy dobra aktorka? po jednym filmie ocenic nie sposob ale czas pokaze jak w paru roznych sie pojawi

użytkownik usunięty

jam jest baran wybaczcie , mialem na mysli ze 1 tylko obeirzalem z nia wiec ocenic nie moge

Z tego co widzę to another earth to jej pierwsza główna rola, reszta to tylko epizody wiec chyba się zbytnio nie pomyliłeś :)
Co do jej aktorstwa to w filmie another earth zagrała całkiem nieźle. Czekam na jej kolejne role i mam nadzieje ze będzie je wybierać rozsądnie :)

użytkownik usunięty
ShakaZulu

a zauważyliście że jest jednocześnie scenarzystą tego filmu?

Zauważyliśmy. I zrobiło to na nas, Mikezie, ogromne wrażenie, bo scenariusz "Another Earth" naprawdę niebanalny... Czekam na więcej od/z Brit Marling.

użytkownik usunięty
Mikez

też z chęcią obejrzę jej następne prace.

to teraz mnie kompletnie zamurowało ;D

użytkownik usunięty
unpxre

mam nadzieję, że po 5 dniach już się otrząsnąłeś

Zagrała subtelnie, nie przeszarżowała a to wcale nie jest takie łatwe. Poza tym naturalna, nienachalna uroda. Mam nadzieję, że jeszcze o Niej usłyszymy.

Feria_2

O to to właśnie...

tokszok

W ANOTHER EARTH zagrała bardzo dobrze ale zobaczcie sobie film SOUND OF MY VOICE, tam jest niesamowita, tajemnicza i przyciągająca uwagę w każdej scenie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones