Brigitte Nielsen

Gitte Nielsen

7,0
2 621 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brigitte Nielsen

widziałem ją ostatnio z flavor flavem na polsat cafe cos o nich leciało, o kuwwwa jak ona wyglądała, jakby gen x sie u niej uaktywnił :D w ogóle jaka para z nich ahaha

BlackShit

Powiem tak-kobieta nie ma jeszcze 50 lat a zniszczona strasznie! Dałabym jej dobrze 70-tke.Była taka piękna a jak ja zobaczyłam właśnie w tym programie na Polsacie to jej wygląd mnie zszokował.Kobieta nie wypuszczała fajki z ust-widać,że ostro żyła-szkoda wielka bo zaprzepaściła i urode i kariere

BlackShit

ma 32 letniego męża ... czasem wygląda ładnie (na twarzy) a czasem strasznie

operacje plastyczne za młodu zawsze wyjdą na starość ...

BlackShit

I dobrze, że uciekłeś z FW, bo znasz się na filmach jak przeciętny "bohater" serialu "Usterka" na prosto uszkodzonych sprzętach :D Przyznawanie mnóstwa jedynek nic nie znaczy, poza ściemnianiem, że jest się krytycznym. Pamiętam wcześniejszy wpis - "Naczelny hejter gówna takiego jak Fantasy i Sci-Fi" - mhmm..Yeah, right..Tacy to przyznają swym ulubionym "filmidłom" dyszki. Oby jak najwięcej trolli znikało z tego portalu - przynajmniej trochę klasy i kultury tutaj się znajdzie :D

BlackShit

A Flav pener z sikorem czy bez :)

BlackShit

Nie wiem gdzie ja widzieliście, ale to jest świeże nagranie i trzyma się bardzo dobrze.
https://www.youtube.com/watch?v=5dlCnzLYTxM

Mani3k

ogarneła sie najwyrazniej i nie wyglada zle, ale i tak szalu nie ma, problem z dużymi babami jest taki ,ze jak sa młode to jeszcze jakos to wyglada, ale jak baba jest stara i wielka jak landara to jest lipa max

BlackShit

Co nie zmienia faktu że w Cobrze i Rockym była bardzo ładna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones