Brenock O'Connor

6,5
1 118 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brenock O'Connor

Zaskakujące jest to, że nie ma jeszcze dziesiątek wątków o tym jak został znienawidzony.

aleTEMPO

Ja osobiście nie rozumiem tego całego hejtu na jego odgrywaną postać w GoT. Z punktu widzenia Olly'iego dzicy zamordowali na jego oczach jego rodziców i miał pełne prawo nie rozumieć intencji Jona. Po za tym to jeszcze dzieciak który nie jest w stanie wszystkiego pojąć a do tego pewnie został zmanipulowany przez Allisera Thorne'a.

realowiec777

No właśnie. Nie wspominając o tym, że to jest przecież po prostu kreacja aktorska, dla mnie chłopak zagrał bardzo dobrze. Mam nadzieję, że to będzie fajna kariera aktorska.

Lotta_Rosie

skoro tyle hejtu to musiał zagrac bardzo dobrze, musiał przekonac wszystkich idiotów , którym sie myli rzeczywistosc z serialami,
jak mojej siasiadce lat 90 , która potrafi powiedziec, ze ta to taka dobra OSOBA BO GRA TAKĄ W JAKIMS SERIALU HEHE, GORZEJ ,ZE LUDZIE W WIEKU LAT 30, 40 TEZ TAK MAJA, NIEKTÓRZY I MŁODSI

aleTEMPO

Nie znalazły go pewnie. Zabił biednego Jona, zdradziecki niewdzięcznik. A lubiłem go po tym jak zabił Ygritte. ;) Hehe, stracił moją sympatię zupełnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones