Brendan Fraser

Brendan James Fraser

8,3
20 321 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brendan Fraser

Zostawiam ten komentarz tuż po zdobyciu przez niego Oscara. Był moim ulubionym aktorem od czasów dzieciństwa. Pamiętam, jak większość go skreśliła i jak kiedyś ze smutkiem natknęłam się na filmik na YouTube "Dlaczego Hollywood już nie zatrudni Brendana Frasera". O ironio, jak chętnie go sobie dzisiaj odświeżę, tylko tym razem z bananem na twarzy :D Z tego wszystkiego wyciągnęłam naukę, że nie ważne, jak nas los sponiewiera, zawsze mamy szansę wrócić na szczyt, jeśli tylko włóżymy w to odpowiedni wysiłek. Gratulacje Brendan, jestem strsznie dumna!

Alex_Stark

Dokładnie, mam te same odczucia! Chyba nigdy nikomu tak nie kibicowałam, jak jemu.

shepardN7

Tak, ale jeszcze wygrana Ke Huy Quana była totalnym dopełnieniem wzruszenia. Widzieć ich znowu razem po występie w Jaskiniowcu z Kalifornii, jak oboje cieszą się z sukcesu tego drugiego. No serce rośnie <3

Alex_Stark

Również zawsze lubiłam Brendana, ale kiedy utył i zmagał się depresją Hollywood się od niego odwróciło. Szansa na powrót pojawiła wraz z serialem Trust. Teraz zagra u boku Dwayna Johnsona w czwartej części Jumanji. https://www.giantfreakinrobot.com/ent/brendan-fraser-jumanji-4-gilpin.html

Alex_Stark

Też darzę go ogromną sympatią i cenię jako aktora. Więc było mi bardzo przykro słysząc, że źle mu się wiedzie zawodowo i prywatnie. Poza tym widząc go na ekranie jestem pod wrażeniem jaka pozytywna energia i dobroć od niego płynie taki przesympatyczny prostolinijny człowiek. Mam nadzieję że jeszcze zagra nie jedną zapadającą w pamięć rolę. Pozdrawiam

Alex_Stark

A ja pamiętam jak w listopadzie zeszłego roku oglądałam Mumię po raz pierwszy i pomyślałam,że Brendan jest bardzo przystojny,ale też proporcjonalnie drewniany - coś jak Keanu Reeves. Dlatego jakież było moje zdziwienie kiedy parę miesięcy pozniej zdobył Oscara (oczywiście oglądałam Wieloryba i aktorsko bardzo się poprawił,ale Austin Butler zagrał lepiej IMO).

Alex_Stark

Pamiętam na YouTube ten program kiedy płakał, że nikt go nie chcę zatrudnić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones