Bradley JamesII

Bradley James Gregory

8,0
2 948 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bradley James

Kocham go !!!!!!!!!
Jest taki słodki i te jego teksty w "Merlinie" ... Coś fajnego!!!!
Który waszym zdaniem jest ładniejszy : Merlin czyli Colin czy Bradley czyli Artur?

czarodziejka14

Uwielbiam Bradleya(Artur) aczkolwiek Colin(Merlin)też jest super

czarodziejka14

Colin i Bradley są super!.:)

czarodziejka14

Obydwaj są świetni. Kocham ich i za ich wygląd, i za teksty!! :D ;**

czarodziejka14

Obaj są super ...

pati_918

Wg mnie Colin - jest przesłodki !!!!!! Tak fajnie lekko nieśmiały , inteligenty i uroczy . Bradley oczywiście też jest przystojny ale w taki bardziej "napakowany" sposób .

użytkownik usunięty
czarodziejka14

Bradley czyli Artur ;D Kocham zarówno postać jak i aktora ;D Colin czyli Merlin też jest boski..ale te uszy ;p

obaj są świetni ale wole Artura<3

DracoMalfoy

Ja pier*ole... Tu się ocenia i komentuje warsztat aktorski, a nie urodę...

Agnes_19_09

no nadajesz się....

Agnes_19_09

przeczytaj pierwszy post. jest jasne pytanie "który jest ładniejszy".
moim zdaniem Bradley :P

czarodziejka14

Zdecydowanie Colin jako Merlin. Z co najmniej dwóch powodów:
- lepszy aktorsko (większa paleta emocji)
- bardziej interesujący z wyglądu - Bradley jest takim typowym, żeby nie powiedzieć Hollywoodzkim przystojniakiem, jakich wielu. Natomiast Colin jest bardziej oryginalny. W tej chwili, takie skrzyżowanie niewinności małego chłopca i pewności siebie dorosłego mężczyzny. Ponadto, jeden z niewielu przypadków, kiedy defekt urody, zamiast szpecić, dodaje niezwykłego uroku (odstające uszy). No i ten uśmiech, elektryzujące spojrzenie niebieskich oczu, które skutecznie zwalają z nóg.

xena_4

"elektryzujące spojrzenie niebieskich oczu, które skutecznie zwalają z nóg"
Nic dodać, nic ująć:D Właśnie tak działa na mnie Colin...

Roksolana_13

Ja też się zgadzam. ;D Colin jest boski, właśnie przez to, że nie jest typowym przystojniakiem. Ma oryginalną urodę, a za ten cudowny uśmiech dałabym się pokroić. No i te oczy... Eh, rozmarzyłam się. ;D

_unico_me_

Dziękuję Wam...
Te oczy :D i uśmiech.
Zgadzam się z Wami w 100%

czarodziejka14

Obydwaj uwielbiam ale muszę przyznać, że Bradleya (Arthura) ubóstwiam bardziej. Jest przesłodki i super przystojny, mogłabym go oglądać od zmierzchu do świtu :D Ubolewam jedynie, że zagrał w tak nie wielu filmach/serialach. Jest po prostu świetny <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones