Bradley CooperI

Bradley Charles Cooper

8,3
87 307 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bradley Cooper

Bradley jest bardzo podobny do Ralpha i równie utalentowany.

greggmm

Bluźnisz!

greggmm

Jeżeli chodzi o wygląd to też zauważyłam duże podobieństwo :)

greggmm

Lubię obydwu, ale porównując aktorsko Bradleya z Ralphem pokazujesz tylko to, że nie masz pojęcia o kinie...
Przecież Ralph przy Bradleyu, to jak np. Ronaldinho przy Mierzejewskim...

LeoMessi86

Napisał człowiek,który dał jedną gwiazdkę Joelowi Schumacherowi.Jeśli porównać dorobek filmowy Ralpha i Bradleya to tak jakby gnom Messi stanął obok Jana Kollerra. Bradley Cooper ma duży potencjał i jeśli będzie dostawał role w ambitnych filmach to udowodni że jest świetnym aktorem. Pisząc że Cooper jest równie utalentowany jak Fiennes trochę się zagalopowałem.

greggmm

nie no, ale wiesz Ralph jest sławnieszy i dużo bardziej znany, więc Bradley nie może być równie utalentowany :)) <zeby nie bylo to ironia>

użytkownik usunięty
LeoMessi86

a myślałem, że nic mnie już dziś nie rozśmieszy ;)

greggmm

Ja nie widzę zbytnio podobieństwa...

greggmm

Zgadzam się :) już wcześniej o tym myślałem :)

greggmm

Z wyglądu owszem, jest podobny i to widać gołym okiem. Jeśli mowa o talencie i aktorstwie to wciąż ma szansę przed sobą, może kiedyś dorówna Ralphowi.

greggmm

mimo wieeelkiej sympatii, jaką darzę Bradleya, muszę zgodzić się z czarna_87. niestety nie można powiedzieć, że w swojej grze dorównuje od Ralphowi... miejmy jednak nadzieję, że parę lat właśnie tak bedzie. ;)

greggmm

Moim zdaniem Bradley jest bardziej podobny do Petera Faciniellego

Somewhere

faktycznie może trochę... ale do Raplha na pewno bardziej. ;d

greggmm

bredzisz człowieku, Ralph to aktor genialny od dawien dawna. Cooper ma jakąś role aktorską dobrą? Jakąś scenę zagrał wybitnie? Nie wiem, przypomnij proszę? Jak Fiennes w "Liście Schindlera" królował, to Bradley...nie wiem w sumie co robił przed 1999. Więc nie błaźnij się na forum filmowym, porównując ich talenty.

Ronaldinho i Mierzejewski, powiem więcej to jak zestawić Shaqa O'Neilla(z najlepszych lat) z Maćkiem Lampe.

greggmm

Błagam....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones