Bradley CooperI

Bradley Charles Cooper

8,3
87 360 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bradley Cooper

wydaje się sympatyczny ... nie mam za co ,ale go lubię,wiem dziwne ;)

class_b

to się nazywa charyzma. Coś co miał i Stallone i Arni mieli, mimo braku wielkich umiejętności aktorskich. Z tego powodu również lubię Bradley'a.

zulombo

nie jest takim bardzo złym aktorem... świetnie zagrał w Kac Vegas :D

Lazaa

ja sądze,że jest dobry, bardzo go lubię po Kac Vegas i Miłość na zamówienie no i kocham go za Wszystko o Stevenie ;)

shanti1993

wyjaśnij mi jedno czemu u ciebie Robert Pattinson ma wyższą ocenę niż Jamie Fox zdobywca Oscara?? Widać że dla ciebie liczy się w dużej mierze wyglad a nie dorobek artystyczny... a B. Cooper nie jest dobry ale napewno lepszy niż Pattinson:P

Lazaa

lepiej, że szczerze wystawia 10 tym, których bardzo lubi, niż jakby wystawiała wysokie osoby tym, którym powinna mimo nieznania ich filmografii. Jeżeli 93 w nicku to rok urodzenia, to jestem spokojny, że jeszcze się wyrobi i będzie za jakiś czas rozważniej wystawiać oceny. Moja znajomość filmowych aktorów zaczynała się od wielkich mięśniaków (jak Stallone) potem efektownych (Walken i Pacino), a dopiero ostatnio nauczyłem się poznawać prawdziwe aktorstwo i nie mówię tutaj o de Niro (który jest bardzo dobrym aktorem ale jednak są lepsi i to nawet na naszym podwórku). Koniec końców uszy do góry shanti i lazaa.

zulombo

No jeśli 93 to jej rocznik to mamy tutaj kolejną fankę Zmierzchu

Lazaa

Wkurza mnie takie coś? Ja jestem młodsza od "fanki zmierzchu" i nie cierpię takich kiczowatych produkcji. Nie lubię, kiedy ludzie oceniają teraz już nawet po guście filmowym. Przyznam, że nie spotkałam jeszcze osoby świecącej inteligencją, która uważa, iż Pattinson jest piękny i boski po oglądnięciu jednego filmu, ale dlaczego trzeba od razu tak wszystkich wrzucać do jednego worka?

urinmyveins

No cóż," Parkinson" wg mnie nie jest dobrym aktorem ani ładnym. Nie rozumiem tych wszystkich jego fanek pełnych podziwu dla jego umiejętności.... no a Cooper. Hmm, bardzo podoba mi się jego gra aktorska w niektórych produkcjach ale też nie świeci jakimiś umiejętnościami. Bynajmniej gdyby nie to, że całkiem nieźle zagrał w Drużynie A to nawet nie zwróciła bym na niego uwagi. Zrobił na mnie duże wrażenie włączając się w tą produkcję i dlatego stawiam mu tak 8/10 :] oczywiście to tylko moje zdanie..AVE!

alex_68

Bardzo sympatyczny.
Ma to coś, pomimo, że nie jest najlepszym aktorem, miło się na niego patrzy i nie kują w oczy jakieś jego tam "niedociągnięcia" :))

Lazaa

ej! wypraszam sobie! Ja jestem z rocznika 93 i szczerze nienawidze zmierzchu i Roberta P. ; )
A co do bradleya to jense - jest sympatyczny. Pasują mu role takich 'luzaków', których zagrał w 'kac vegas' czy 'druzynie a'

class_b

ja go lubię za Kac Vegas i Drużynę A :) solidny aktor

class_b

a w nim jest coś, co mnie potwornie wku*wia jak na niego patrzę, wiem, że gra dobrze, ale samo patrzenie na niego mnei wnerwia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones