Bohdan Smoleń

8,5
2 422 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bohdan Smoleń

Wspaniała postać jako Edzio listonosz z kiepskich ,wspaniały jako kabareciarz z tey jako bodzio pamiętam do tej pory jak się słuchało szalałes szalałes albo inne disco typu cepry chej .Albo jak był Pelagia szkoda no ale facet przeżył swoje .Był wspaniały jako Edzio listonosz ,do tej pory jak oglądam kiepskich to zawsze lubię jego rymowanki .Kasete mialem z disco bodziem z 95 roku albo pamiętam jak lubiłem te jego skecze a tam cicho być albo z tyłu sklepu piosenka coś się z narodem dzieje niedobrego .Echh kabaret tey był wspaniały a tutaj pan bohdan odszedl .

piosenki Smolenia takie jak ,, Ani me ni be ani kukuryku " czy ,, Cepry hej " to kawał mojego dzieciństwa jako mała dziewczynka szalałam przy tych piosenkach jak leciały w ,, Disco relax", a jako Edzio wymiatał tam. Będzie mi bardzo brakowało Pana Bohdana, bo Pan Bohdan i jego piosenki to kawał mojego dzieciństwa, a Pan Bohdan i jego skecze z kabaretu TEY to czasy dzeiciństwa moich rodziców, i rodzeństwa mojej mamy.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Dzisiaj widziałem stronę na fejsie ktoś stworzył ze dobrze ze Bohdan smoleń zdechł :/;(
To jest chore taki wspaniały człowiek co przeżył taka tragedię w rodzinie i śmierć syna potem żony .Tak było z nim źle a ze ludzie tacy są młodzi uposledzeni żeby cieszyć się z jego śmierci .No ale ułomnych nie brakuje ludzi niedorozwinietych .To był wspaniały satyryk jak grał w kabarecie tey albo te piosenki jak śpiewał disco polo bodzia .To chore wyśmiewać go bo co on przeżył pochować dwoje osób ważnych dla niego ,stracił ich musiał patrzeć na to jak umierają to przeżył szok na pewno i depresję .Miał ciężko przecież to na pewno odbija się na zdrowiu no jak widział jak traci syna a potem żonę .On był sparaliżowany nie mógł chodzić ,nie mówił już nic na początku tego roku bo czytałem o nim ze był już bardzo ciężko chory .To był bardzo dobry człowiek jak można takie dno umysłowe takie popaprance go żeby wysmiewali jak on fundacje założył żeby dzieci leczyli chore czy tam coś w tym rodzaju .On sam był leczony w tej fundacji i mu aktorzy pomagali żeby stanął na nogi .Smoleń to wspaniały człowiek szkoda mnie go bardzo ze umarł .A jak widzę takie strony jak dzisiaj ze ktoś cieszy się z jego cierpienia z tego bólu co przeżył .Przecież on był już słaby na planie kiepskich jak grał ostatnio to już nie stał tylko siedział sobie .

zgadzam się z tobą że to jest chore jak źle piszą o Panu Smoleniu że zmarł, tak się nie mówi. Wiem coś o tym że tak się nie mówi, ja słyszałam o tej tragedii Smolenia ze śmiercią syna ,potem żony. Ale ja go będę bardzo miło wspominać bo jego piosenki discopolowe to kawał mojego dzieciństwa, a rolą Edzia bawił do mnie do łez tymi rymowankami. Szkoda że później przestał grać Edzia bo gdyby grał do końca to by ten serial był fajny, a przez Jolasię ten serial to dno.

Witaj w generacji gówno, tak muszę to przykrością powiedzieć tyle często te generacje sobą reprezentują. Żadnych zahamowań nikt nie użył bata na ich krnąbrne kręgosłupy kiedy trzeba było, nie wysłał do wojska nie ukształtował człowieka.

Po prostu degeneracja. Przeświadczenie że żyjemy w lepszych czasach niż za komuny jest tak obrzydliwie fałszywe a jednak wierzą w to upośledzone tłumy.

Dziś liczy się kasa, samozachwyt i egoizm. Nawet jadąc autobusem słyszę tylko ja ja ja, czego to nie ja i ciągle ktoś gada tylko o sobie obrzydliwe wręcz. Konsumpcjonizm uformował takie karykatury ludzi oczywiście nie wszyscy tacy są ale niestety borykamy się z tą społeczną chorobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones