Bohdan Smoleń

8,5
2 422 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bohdan Smoleń

Listonosz z "Kiepskich" to już kultowa rola.

Chlor_3

bez niego Kiepscy już nie będą tak śmieszne. A lubiłam postać listonosza i jego rymowanki takie jak : ,, skończyło się babki świrowanie czas na faktur już spłacanie". Uwielbiam też jego discopolowe piosenki takie jak : ,, ani me ani be ani kukuryku " czy ,, cepry hej " te dwie piosenki to czasy mojego dzieciństwa.

kinomanka_13

Zgadzam się w stu procentach że bez Edzia i babki ten serial to już tylko kiepska imitacja, ich hasełka to był majstersztyk :-))) Niektóre odcinki zostają w pamięci na zawsze jak ten w którym Edziu dostarczył babce emeryturę na innej planecie czy odcinek w którym mieszkańcy postanowili zlinczować listonosza za rachunki , które im dostarcza. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt.

Chlor_3

podaj mi numer odcinka jak Edzio dostarczył emeryturę babce na tej innej planecie. A ten odcinek co zlinczowali Edzia za rachunki jest zajefajny. Szkoda że później Pan Smoleń bardzo mało się pojawiał w Kiepskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones