Bogusław Linda

8,1
64 533 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bogusław Linda

Co ten pan w sobie ma

użytkownik usunięty

ja się pytam? :) Nie mogę wyjść z podziwu gdy na niego patrzę. On ma już 63 lata a jest taki przystojny że po prostu szok. :) Mam 20 lat, a uważam że p. Linda to najprzystojniejszy mężczyzna na tej ziemi (ogólnie jak na ten wiek). W filmie "Sara" wygląda fantastycznie i szczerze zazdroszczę Agnieszce Włodarczyk, że mogła z nim zagrać. :) Linda nie jest moim jakimś ulubionym aktorem, bo właściwie nie mam takiego ulubionego, ale jest świetnym aktorem i uwielbiam go w filmach gangsterskich.

w Sarze super zagrał, i jako Ptasior w Dzikim może być. Nie lubię go jako osoby, ale jako aktor może być przekonałam się go jego aktorstwa ale jako do osoby nie przez to jak się o ludziach z Łodzi wypowiadał.

ja też Agnieszce Włodarczyk zazdroszczę że z Lindą grała, chciałabym ich jeszcze raz zobaczyć w filmie czy serialu. Ale o tym mogę sobie tylko pomarzyć ponieważ ci głupi reżyserzy nie obsadzają Włodarczyk bo się z M.Krawczykiem związała, a co ma piernik do wiatraka ? Nie obsadzają jej ,a do programów rozrywkowych jest zapraszana to niesprawiedliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones