Bob Odenkirk

Robert John Odenkirk

9,0
36 460 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bob Odenkirk

Witam.Byłem w wielkim szoku oraz bardzo zawiedziony,że aktor,który gra jedną z moich ulubionych
postaci w Breaking Bad oraz naprawdę świetnie zagrał ostatnio w Nebrasce jest nie dość, że
scenarzystą to jeszcze reżyserem filmu Movie 43. Poważnie nie miałem pojęcia że jest on w jakikolwiek
sposób powiązany z tym gównem. A więc mam pytanie. Czy ktoś może wie którą scenkę tego filmu
napisał i wyreżyserował właśnie on? Pytam z czystej ciekawości. Poważnie, strasznie się zawiodłem.


Pozdrawiam

Pepe25

Na szczęście Wikipedia służy pomocą:

"Find Our Daughter - Written and directed by Bob Odenkirk

Find Our Daughter is a deleted sketch that was included as a special feature on the Blu-ray Disc of Movie 43. A mother and a father (Julianne Moore and Tony Shalhoub) are looking for their breast flashing daughter (Jordanna Taylor) with the help of the private eye (Bob Odenkirk) who is behind the camera with only one clue which is a small video that features their daughter."


Tak więc epizodu Boba nie ma w oryginalnym filmie - jest tylko w dodatku na Blu-ray i póki co nie znalazłem tego w internecie (co jest dziwne).

Pepe25

Wyluzj. Movie 43 jest gownem tylko dla malo inteligentnych ludzi. W rzeczywistosci to swietna parodia swiata ktory nas otacza. Takze nie musisz sie martwic o swojego idola, martw sie o siebie.

Mobilny

Odenkirk dostał 2 złote maliny za ten film, za najgorszą reżyserię i najgorszy scenariusz 2014

Pepe25

Jest taka komedia ,,Co było, a nie jest,, gdzie gra aktor dopiero co przeze mnie odkryty niejaki Larry David i ja myślałem w pierwszych momentach tego filmu że to właśnie Bob Odenkirk. (Larry David ma na początku długie włosy i brodę ;)
Larry David jest starszy ale naprawdę są podobni i nie tylko fizycznie ale ich ekspresja gry aktorskiej jest podobna myślałem że to bracia;)
A co do Boba Odenkirka,to naprawdę świetnie zagrał w Breaking Bad przecież ten serial miał tyle sezonów a ten aktor cały czas jest w mojej pamięci.muszę obejrzeć Better Call Saul.

Pepe25

tez bylem w szoku, ale kazdy ma slabsze dni, potraktujmy to jako jednorazowy wyskok ; D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones