Billie Piper

Lianne Paul Piper

7,4
3 636 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Billie Piper

Pani Billie Piper może nie jest żadną super pięknością, odbiega od wzorców lansowanych przez amerykańskie kino, ale jej uroda zrobiła na mnie ogromne wrażenie, ma ładne i ładnie osadzone oczy (stary bajer;-)), fantastyczny uśmiech i co dla mnie najważniejsze - piękne, kobiece ramiona. Grać też trochę potrafi...

na_wrotki

jest brytyjską piosenkarką jak by niepatrzec i jest spoko jeszcze brakuje filmu w którym zagrala postac Hero - milej mlodej dziewczyny która ma wtjsc za mąż ale ... sami zobaczcie . a tytul to "ShakespeaRe-Told"

Mirob1

nie da się ukryć - jest piekną dziewczyną, cudną perłą wśród wynaturzonych, cycastych laluniek hollywood

na_wrotki

billie piper rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

użytkownik usunięty
na_wrotki

Ja też lubię Billie Piper, choć wiem, że wiele osób mojej płci za nią nie przepada mówiąc, że jest brzydka i wydrowata ;). Ja lubię na nią patrzeć, gra też całkiem fajnie. Podobała mi się w filmie (którego też na razie nie ma w jej filmografii tutaj) "Ruby in the smoke" (to taki "wiktoriański" thriller) - choć zwraca uwagę wyglądem, potrafi zagrać skromną dziewczynę.

na_wrotki

Rzeczywiście jest bardzo ładna i specyficzna. Posiada rysy charakterystyczne dla murzynek co jest rzadkością u białych kobiet. Piękna. :) O jej talencie aktorskim nie potrafię zbyt wiele powiedzieć bo widziałem ją tylko w Mensfeld Park. Jednak w roli skromnej dziewczyny zrobiła na mnie dobre wrażenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones