Billie Lourd

Billie Catherine Lourd

7,6
6 639 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Billie Lourd

Jest świetna w Scream Queens, jej postać jest tak zajebiście przerysowanie wyprana z uczuć, że ryj mi się cieszy jak zaczyna wypowiadać co niektóre dłuższe kwestie.

A tak w ogóle to jak w temacie - jest córką Carrie Fisher aka Lei z Star Wars, a w The Force Awakens będzie miała nawet okazję zagrać młodą Leię zapewne w jakiś flashbackach ;)

prowned

Nie prawda w wywiadzie właśnie do scream queens ktos ja zapytal czy będzie grala mloda księżniczkę leia a ta zaprzeczyla i powiedziała ze to plotki youtube.com/watch?v=BmFVniUl9gE
Ps.Bardzo podobna do matki super gra

Julia_Killjoys

czytałem tylko, że zaprzeczyła, że będzie grała córkę Lei. Musiałem czytać albo błędny artykuł albo coś wyleciało mi z głowy

prowned

I ten jej głos...az mam ciarki ;-)

Czesiaruda

Fajnie to połączyli w scream queens jak w ostatnim odcinku pod koniec miała włosy ułożone jak Leila właśnie ;)

Burtonka93

Leia ;-)

Czesiaruda

Dzięki za poprawienie :D nie oglądałam nawet "Gwiezdnych wojen" ;( kojarzę tylko fryzurę :D

Burtonka93

A ja nie miałam pojęcia, że jest córką Fisher, dopiero jak zobaczyłam ją w tej fryzurze zorientowałam się, że jest bardzo do niej podobna. :D

prowned

jej postać jest tak świetnie wykreowana, że aż nie mogę uwierzyć, że mi się podoba. :D i te jej nauszniki, z jednej strony świetny pomysł, z drugiej zastanawia mnie czy nie pociły się jej uszy. :P ale mimo wszystko wymiata w SQ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones