Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles

7,3
1 814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beyoncé

ładny głos ale

użytkownik usunięty

aktorka z niej słaba---amatorka

za krótki za któtki

użytkownik usunięty

Za krótki za krótki... twój penis!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

jeżeli nie widzisz lub nie znasz się na rodzaju żeńskim lub męskim to cie uświadomię jestem kobietą i penisa nie posiadam ale gdybym go posiadała to bym nie zwracała uwagę na jego długość bo to się nie liczy-------------- ale skąd ty możesz to wiedzieć prymitywy mało wiedzą ale za to zawsze się wychylają jak czyjegoś zdania nie potrafią uszanować. Żyj dalej w swoim prymitywnym i ciemnym świecie

użytkownik usunięty

Nie wmawiaj mi, że żyję w jakimś prymitywnym świecie, to TY mnie wyzywasz od prymitywów i innych. Drażni mnie to "za krótki" jakbyś nieumiała więcej o czymś napisać... I kto tu czyjegoś zdania nie szanuje? Ja nic nie mówię. Tylko przestań z "Za krótkim"...

użytkownik usunięty

A czy jesteś kobietą będziemy rozstrzygać w dalszym przebiegu dyskusji :>

użytkownik usunięty

ja już zakończyłam dyskusję, wypowiedziałam swoje zdanie a ty nie musisz go szanować ty masz swoje poglądy a ja mam swoje i tyle

użytkownik usunięty

W temacie "Requiem dla snu" też skończyłaś dyskusję. Powiedz mi jeszcze raz, dlaczego:
Gran Torino 1/10
Seksmisja 1/10
Lot nad kukułczym gniazdem 1/10
Wiem, że nie odpowiesz, bo zakończyłaś temat (nie możesz go zamknąć - mogę to ciągnąć) a jakbyś odpowiedziała to już mogę odpowiedzieć Tobie, bo wiem jakie bzdury byś napisała:
"były nudne i beznadziejne, nie reprezentowały nic ciekawego c mogłam znaleźć w innych filmach"
To, że masz ograniczone horyzonty i nie odbierasz głębokiej treści tych filmów świadczy o tobie, nie o filmie, dlatego nie możesz mu dać oceny. Z logicznego punktu widzenia to te filmy powinny cię ocenić a nie ty je :P
Mądrzejsze zżera głupsze :P
"gra aktorów beznadziejna, zdjęcia beznadziejne, brak efektów"
W tych filmach nie chodzi o efekty, jak ich nie rozumiesz to nie oglądaj by potem dać im 1/10. A aktorstwo tam jest dobre, to nie podrzędni aktorzy z Disney Channel robiący tylko trzy proste miny :) :( :l.

użytkownik usunięty

no widzę że beyonce jako aktorka robi na tobie wrażenie, na mnie niestety nie, to jest temat o beyonce więc po co się wypowiadasz w tym temacie o innych filmach uwziąłeś się na mnie czy co? nie mam ograniczonych horyzontów już Tobie pisałam zajrzyj do moich ulubionych i zobaczysz jakie filmy robią na mnie wrażenie przecież każdy człowiek jest inny i nie musi się każdemu podobać każdy film lub każdy hicior. Ja nie pisałam o efektach bo trudno żeby w Gran tarino czy seksmisji były efekty, bardzo lubię dobre thrillery i dobre dramaty, po prostu Gran Tarino mi całkowicie nie podszedł tak samo jak lot nad kukułczym gniazdem. Wyspa Tajemnic jest już o wiele dla mnie lepsza niżeli Lot nad kukułczym gniazdem, dwa filmy o podobnej tematyce ale jednak ten pierwszy zrobił na mnie większe wrażenie, a seksmisja?? najwyraźniej mam inne poczucie humoru. Bardzo podobają mi się thrillery psychologiczne np. szósty zmysł, także polecam tobie prawo zemsty jeżeli jeszcze nie oglądałeś bardzo dobry film i sądzę że tobie się spodoba, ale są takie filmy, które nie podobają się wszystkim. Dlaczego dałam 1, nie dlatego aby zaniżyć średnią tylko one dla mnie były nieporozumieniem, akurat te trzy filmy i tylko te, spodziewałam się czegoś o wiele lepszego a bardzo się zawiodłam. Ja lubuje się w filmach, które wzbudzają we mnie sporo emocji, np. Crash, Air I breathe, Blue Powder i inne, zajrzyj do moich ulubionych pozdrawiam

użytkownik usunięty

asdfghjklop111 jeszcze jedno z tego co ja widzę to ty ani nie masz ulubionych ani nie oceniasz filmów czyżbyś się miał czego wstydzić???? nie rozumiem po cholerę włazisz ludziom i patrzysz jak oceniają jak sam nie potrafisz ani dodać jakiegoś filmu do ulubionych ani ocenić. To ty tu się udzielasz po to aby po prostu sobie popisać bo nie masz co robić?? może najpierw ty oceń kilka filmów, może podzielisz się z wszystkimi swoimi ulubionymi itp itd i będziemy dyskutować, bo tak to ja dyskutuje z kimś kto sam nie ma żadnego zdania

użytkownik usunięty

Z twoich wypowiedzi nie widać żeby te filmy były aż tak złe... 1/10? Zachowaj to dla prawdziwych gniotów, jeśli coś cię zmęczyło/zawiodło daj 4/10, czyi naucz się oceniać też obiektywnie by móc lepiej ocenić SUBIEKTYWNIE.
A ulubione nie są obowiążkowe na FW więc nie mam, wystarczy, że jakiemuś filmowi dam 10/10 to wtedy można powiedzieć, że jest "ulubiony" :>
Mam ocenione filmy, nvm czemu nie widzisz?

użytkownik usunięty

no nie widać twoich ocenionych filmów........

użytkownik usunięty

Faktycznie... już poprawiłem. Penie będziesz szukała czegoś, do czego będzie można się przyczepić :>

użytkownik usunięty

nie ja się nie czepiam, to twoja sprawa jak oceniasz filmy, to ty się czepiasz tego jak ja oceniam, przecież na tym polega to życie, każdy ma inny gust i z tego co widzę to niektóre twoje oceny pokrywają się z moimi a niektóre nie, i ja nie mam zamiaru ciebie za to krytykować, bo gdybyśmy wszyscy lubili to samo to byśmy byli wszyscy tacy sami, każdy z nas woli coś innego i to właśnie dlatego ludzie lgną do siebie z jednej strony a z drugiej strony siebie niszczą, a co nas łączy?? seks, pożądanie, miłość, chęć wzbogacania się głównie posiadania jak najwięcej pieniędzy, władzy, zdrowia. Lecz każdy z nas pragnie tego bardziej lub mniej, ale w innych wymiarach jesteśmy przecież różni od siebie. Ja bym bardzo chciała aby Polacy siebie szanowali i kochali, abyśmy w końcu naprawdę zdali z tego sprawę, że nie jesteśmy wieczni. Pozdrawiam

użytkownik usunięty

Dalej nie wiem czemu "Lot" miałby zasłużyć na 1/10. A to znaczyłoby, że miałby ustępować bądź ewentualnie być na równi (0/10 nie ma na FW) np. z Potterami, Zmierzchami, "Wielkie Kino", "Legion", żałosnymi i beznadziejnymi filmami których pełno... Kobieto, zastanów się!!!
"lot" nie zasługuje na 1/10, sorry, są pewne granice. Możesz mu dać 5/10 bo ci się nie podobał, ale swoją klasę, przesłanie i poziom miał. Czemu miałby być na szarym końcu? Czemu np. innemu gniotowi np. AVP dasz 2/10 skoro Lot ma mniej? To śmieszne, wiesz?
I owszem, każdy jest inny i ma inny pogląd na świat, ale każdy np. jest równy wobec sieie, ma te same prawa itp., występują też reczy obiektywne. Tak w filmach - "Lot" mógłsię nie podobac, wynudzić, ale... 1/10? To się kupy nie trzyma. Zastanów się, może się nie podobał ale to nie znaczy, że ma stać w równym rzędzie z "Legionem" albo "AMERICAN PIE 3"...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

To co wy tu wyprawiacie to żenada... :|

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones