Benoît Magimel

7,7
2 011 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benoît Magimel

jestem świezo po projekcji pianistki i - choć nie podoba mi się mieszanie aktorów prywatnie z ich rolami - niedobrze mi się robi jak patrzę na jego twarz. chory człowiek. nie chcę go widzieć w żadnym innym filmie.

beginn

Hm, jakoś nie rozumiem Twojego postu całkowicie... Co masz na myśli pisząc "nie podoba mi się mieszanie aktorów prywatnie z ich rolami"? Czy przeszkadza Ci postać, którą Magimel zagrał w "Pianistce"? Jeśli tak, to chyba trzeba byłoby znienawidzić wszystkich aktorów, którzy kiedyś zagrali morderców, psychopatów, psychicznie labilnych itp. Więc moim zdaniem wniosek "nie podoba mi się postać -> nie podoba mi się aktor" jest wielce niespójna. Do tego w przypadku Magimela akurat opłaca się zobaczyć więcej filmów z jego udziałem, bo role ma w dorobku różnorodne. A wypowiedź "chory człowiek" i tak na serio wziąć nie można, więc może darujmy sobie takiego typu epitety ;)

Edek_z_Baranowa

akurat w pianistce to chyba nie on był najbardziej chory..

brunet

spłycając moją wypowiedź - ale jak bosko tam wyglądał !:P

beginn

To chyba oznacza, że zagrał przekonująco ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones