Ben HardyIV

Ben Jones

8,1
8 721 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Hardy

Zabawne, że wygląda lepiej i przystojniej w długich włosach, jako Roger Taylor w Bohemian Rhapsody, niż bez nich :D

malinowyarbuz

Racja, powinien tak chodzić na co dzień :P

użytkownik usunięty
DoomedMistress

Tak, długie włosy łagodzą mu rysy i ładnie je podkreślają.
Niestety, ale pewnie nie będzie mógł ich zapuścić z powodu kariery i granych filmów.
Jednakże bardzo bym go do tego namawiała. ;)

Trochę właśnie szkoda tych jego rys ):

użytkownik usunięty
buterfly

Dlaczego? Moim zdaniem, bardzo urodziwa twarzyczka.

Po prostu uważam wygląda lepiej w krótkich włosach ;)

użytkownik usunięty
buterfly

O gustach się nie dyskutuje. Ja miałam swoje długie włosy w filmie, to Ty masz na co dzień. ;)

Po tą jest forum żeby uważam dyskutować ;) - Z resztą się zgadzam dzięki krótkim włosą na co dzięń, widać jego ciekawe rysy twarzy ;)

użytkownik usunięty
buterfly

Dyskusja dyskusją, a bardzo łatwo wywołać burzę na tym forum...
Jakie filmy/seriale oglądałeś/aś z Beniem?

To prawda chociaż nie mam takiego celu ;) - Co do Bena do widziałem z nim tylko dwa filmy, to tylko ''X-Meni'' i ostatnio ''Bohemian Rhapsody'' - I chociaż mam takich aktorów którzy długie włosy uważam do nich pasują, to w ''Bohemian Rhapsody'' do Bena nie mogłem się przyzwyczaić może to też z powodu jego stylówki ;)

użytkownik usunięty
buterfly

Ja widziałam ,,X-men'', ,,BohRhap'', ,,The Woman in White'', ,,Drunk history'' i przymierzam się do kolejnych. W tych dwóch ostatnich miał dłuższe włosy plus w ,,DH'' ciemne, które bardzo mi się podobają. Padłam, gdy ujrzałam zdjęcia z ,,Mary Shelley'' - ma tam czarne włosy! Co Ty na to?

Co prawda nie oglądałem z nim tych filmów, jednak oceniając po zdjęciach to w ''Mary Shelley'' wygląda dziwacznie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones