Bella Ramsey

8,1
8 480 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bella Ramsey
Eryczek

Najwyraźniej przyjęła już w sobie za dużo "Hollywoodów". Ciekawym tylko kto teraz ogarnia te tematy kiedy Weinsteina nie ma. Chociaż w sumie tam jest pewnie tego pełno na każdym kroku więc nie dziwota, że tak szybko jej odwaliło.

H33L

Cała hollywoodzka hołota to obyczajowe dno i dwa metry mułu. Dziewczyny jednak szkoda bo młodziutka.

Eryczek

Tzn. że wczoraj byłem Romanem drwalem, a dzisiaj się budzę, czuję się Krysią i na basenie uderzam na żeński prysznic?

pawelgol

I każdego dnia inaczej? Może coś w tym jest ale idzie się pogubić!

Eryczek

Jeśli ciężko jest ci się w tym nie pogubić, możesz poczytać z nią wywiad, gdzie opisuje, co rozumie przez nazwanie siebie genderfluid. Po prostu "płciowość" nie jest dla niej czymś istotnym, co definiuje w ważny sposób jej tożsamość i zaimki nie grają dla niej roli. To cytat z artykułu NYT:
"I guess my gender has always been very fluid,” she said. “Someone would call me ‘she’ or ‘her’ and I wouldn’t think about it, but I knew that if someone called me ‘he’ it was a bit exciting.”
Now, if she sees “nonbinary” as an option on a form, she will tick it. “I’m very much just a person,” she said. “Being gendered isn’t something that I particularly like, but in terms of pronouns, I really couldn’t care less.”

Oanhea

Tak tak. To co sika na stojaco czy jednak siada?? Swiat robi sie coraz to glupszy.

Pluszak1986

kobieta nie moze sikac na stojaco a facet siedzaco?

Oanhea

Ten cytat skonfundował mnie jeszcze bardziej.

Eryczek

hehehehehehehehehehehehehehehe hehehehehehehehehehe hehehehehehe hehehehehehe hehehehe hehe he

Dimensh

A te spacje to po co ?

Eryczek

jaki pasztet, juz normalnych dziewczyn nie mieli ?

Szybszy

Czy ja wiem, aktorki nie muszą być zawsze ładne. Kwiatkowska np była zawsze stara.

Eryczek

Ona akurat jest śliczna i zazdroszczę jej chłopakowi (Jeżeli go ma naturalnie) Ja tam bym się jej nie opierał ani minuty bo szalenie mi się podoba.

Raedwald

Każda potwora i tak dalej!

Eryczek

Tylko ona nie jest ''potworą'' Jest bardzo ładna i zupełnie nie rozumiem tego hejtu na jej urodę.

Raedwald

każdy ma swoj fetysz ,ty lubisz muminki okej :]

shadow87

Ona przypomina raczej ciasteczko niż muminka.

shadow87

niech zgadne pewnie jeszcze jestes za tzw. ochrona zycia?

Byczqu_fw

źle zgadłeś jak chcesz się zabić to cię nie będe powstrzymywał , twoja sprawa :]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Eryczek

Z cyklu: "USA produkcją homoniewiadomo i czy to przejdzie w Polin?"

dzenero

Bardziej mi chodzi o seksualizacje dzieci. Do homo nic nie mam

Eryczek

Oba są czynnikami patologii, więc trzeba być konsekwentnym.

dzenero

Dobra już się zewrzyj

Eryczek

Nie używaj do mnie języka patologii, jak ci się coś nie podoba, to się nie udzielaj. Proste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones