Bartosz Bielenia

8,5
20 651 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartosz Bielenia

Niesamowity facet. Na ekranie uznani aktorzy, dookoła pióra, neonowe barwy i przepych, a patrzy się tylko na niego. Jak on to robi?!
Mam nadzieję, że drugoplanowe role nie staną się jego przekleństwem. Będę śledzić rozwój kariery.

beakly

Oglądając w kinie " Disco Polo " patrzyłam na niego z wielką uwagą. Zagrał świetnie !!! Z tego co pamiętam kwestii mówionych miał malutko, ale zagrał spojrzeniem. Musi być niebywale zdolny facet :):):)

beakly

Uuroda?podobaj ąci sie sie faceci o aparycji ćpuna :D?

Papermonster

Słowo "uroda" nie oznacza "podoba mi się ". Po prostu ma coś w sobie.

beakly

Ma po prostu diabelskie spojrzenie. Krążą po świecie takie obiegowe opinie, że diabeł musiał być urodziwy, skoro uwiódł Ewę. Coś w tym jest

Papermonster

Idealna uroda. Nie typowe karczycho w dresie.

Papermonster

Na szczęście ty jesteś piękny i cudowny.

lsd_flashback

utkaj szamot gruzinko

beakly

Pakiet

beakly

policzyłam i wyszło mi, że Bielenię widziałam w dziewięciu różnych spektaklach (licząc z małym epizodem w Procesie) - i tak, chłopak mógłby dorabiać jako model, ale ma niezaprzeczalny talent. Jest coś niezwykle charyzmatycznego, ale i niepokojącego w jego obecności scenicznej. Nawet jeśli akurat nie gra, skupia wzrok. Świetnie gra ruchem, cielesnością. Jak trzeba, to i zaśpiewa. Zdecydowanie jeden z ciekawszych aktorów swojego pokolenia - trzeba było trochę czekać, żeby kino artystyczne go odkryło, ale Komasa już go w Bożym Ciele obsadził, to teraz już pójdzie z górki.

undula

W Bożym ciele zagrał świetnie, na pewno teraz chłopak się wybije.

persse

Miejmy nadzieję, ze jak się już wybije, nie zostanie Szycem, Adamczykiem ani Zakościelnym

Pawcio_filmaniak

Wątpię, on ma zupełnie inną świadomość w sobie plus faktycznie przyciągającą osobowość.

alis_

No cóż, na samym początku kariery i Szyc i Adamczyk też przyciągali (Zakościelny nie) a dopiero potem niestety poszli w popelinę i gwiazdorstwo

Pawcio_filmaniak

Pociągali niektórych moooże ale jednak zawsze brakowało mi w nich tej charyzmy albo przynajmniej mnie nie przekonywali nigdy i tego nie wiem jak to określić, tego czegoś co nie każdy się z tym rodzi ale fakt faktem, pożyjemy zobaczymy :)

alis_

Szyc był świetny w Symetrii a Adamczyk w Chopinie. Widocznie ktoś to zauważył, bo potem byli rozchwytywani. Niestety brali, co popadnie, każdą propozycję roli i to ich zgubiło. Przestali być aktorami, stali się ikonami. To się odbiło na jakości. Każdemu to grozi, bo każdy ma w sobie jakieś zasoby wody sodowej i kwestia tego, czy będzie bąblował, czy nie. Czas pokaże jak to będzie z Bielenią

Pawcio_filmaniak

Jeśli weźmie przykład z Kościukiewicza (czyli wybierze tylko najciekawsze role, plus zero tracenia czasu na szmiry typu "Taniec z gwiazdami") to bedzie wszystko dobrze.

xena_4

Każdy jak jest jeszcze młody, to jest ambitny, ale jak zasmakuje popularności, pieniędzy, luksusowych trunków, znajomości z politykami, pięknymi kobietami, przejedzie się luksusową bryką, poimprezuje w niebylejakich miejscach etc, to może być potem różnie.

beakly

I to, i to. Oryginalna uroda, talent i charyzma. Bartek jest od 6 roku życia na scenie, to i warsztat. nie tylko talent.

beakly

W Bożym Ciele hipnotyzujący. Niby nie jest przystojny, ale mega ma coś w sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones