Barkhad Abdi

Barkhad Cabdi

7,6
4 921 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barkhad Abdi

http://kino.dlastudenta.pl/artykul/Nominowany_do_Oscara_aktor_bankrutem,104259.h tml

sweet_anger

Z tego co słyszałem to jest to standardowa stawka w Hollywood za taka role, W koncu to debiut.

grego1980

Stawka stawką, ale agent nie załatwił mu choćby promilowej doli w udziałach z zysku, a film zarobił kilkaset milionów dolarów.

sweet_anger

Jaja sobie robisz? Nawet najbardziej gorącym nazwiskom nikt z automatu nie przyznaje udziału w zyskach z filmu. Wystarczy żeby 100 aktorów zażądało 1% z zysków i co? Czarny dostał kwotę o jakiej nigdy nie marzył i której nie dałby rady zarobić pracując jako kierowca do końca życia, ale lewactwo dalej skrzeczy, że to niesprawiedliwe.

Gorgor

Sprawa analogiczna jak ze Slumdogiem ..
To że w jego kraju są gówniane zarobki to ..mało powiedziane bo gówniane to są u nas ;-).. a na tamtejsze to aż brak mi określenia..che che
Ale to nie powód żeby nie dostał należytego wynagrodzenia Pomyśl sobie tak dla przykładu jest firma w Norwegii ,zatrudnia 50 osób ..pod koniec miesiąca każdy pracownik dostaje równowartość 10000 a polak ok 6000 pln ..u nas to dużo ..tylko że nie pracuje u nas tylko tam ..
..myśle że jak by mu dali + - 200 tys Usd dla Barkhada czy jak mu tam ..;-) to uczciwa dola za taką role i taki film..

ClinEastwood

NIe sądze zeby on miał agenta przed filmem. Kurde to jego debiut. Poszedł koleś na casting i wygrał a pozycji negocjacyjnej to on nie miał.A % z zysku nikt by mu nie dał. Bo niby czemu? Na jakiej podstawie? Dostał by 200 tyś tez by pewnie było mało jak na zysk filmu. Są jakieś stawki przy takich rolach i nie sądze żeby dostał mniej tylko dlatego ze urodził sie w Somalii. A poza tym od 14 roku życia mieszka w USA. Więc to nie jest tak że przyjechali źli amerykanie i wykorzystali człowieka.

grego1980

To jest oczywiste że nie dostał % z filmu bo takie ekstrawaganckie kontrakty zdarzaj sie rzadko nawet jak na Hollywood.(Np Sandra Bullock za Grawitacje dostała ,ale to sporadyczne przypadki)
2. To że był to jego debiut, twarz i nazwisko nie znane itd. to jedna sprawa .. Ale zagrał role drugoplanową i to naprawdę dobrze , za to powinien dostać wynagrodzenie adekwatne dla skali obrazu.A nie jest to byle co. Tylko "Oskarowy" film ..Ja o procencie od zysków nawet nie wspomniałem bo to w jego przypadku poprostu nierealne...

sweet_anger

Stawka jak w jakimś kinie klasy B, ale po takim debiucie raczej długo nie powinien czekać na zarobki bardziej odpowiednie do jego umiejętności.

aqu32

Hanks dostał 50 milionów ten typek 65 tyś , myślę że po sukcesie tego filmu przynajmniej powinni dać jakieś 500 tyś temu chłopakowi bo jak na debiut zrobił coś świetnego .

sweet_anger

Mentalna bieda. Miał $65k i wszystko wydał? Gość z Somalii, gdzie pewnie tysiąc dolarów to majątek? Nawet mi go nie żal.

okmanek

Jeszcze nie wiesz co Ciebie spotka w życiu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones