Barbara Schulz

6,4
99 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Schulz

W 2015 zagrała w tym serialu.Właśnie leci na TVP 1.A tu cisza...4 moderatorów-cisza....

jacpod

Dokładnie! Szukam jakichkolwiek informacji, a nafilmwebie cisza. Znalazłam ją dzięki prgramowi TV, ale serialu również nie ma na filmwebie. Jak odczucia po 1 odc.? Mam tylko nadzieję, że zakończenie nie okaże się oczywiste :) BTW. Piękne widoki i w zasadzie wspaniałe to jezioro. Ciekawe, gdzie dokładbie serial był kręcony...

claoodja

Też chciałbye wiedziec w Jakim miejscu jest kręcony ten serial.

claoodja

Serial był kręcony w miejscowości Bauduen na Lazurowym Wybrzeżu.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bauduen

claoodja

Pierwsze koty za płoty...Oceniam po minimum 3 odcinku.Jakoś musi się zawiązać...

jacpod

ja dzis ogladalam w tv 3 odcinek. lubie takie seriale :P . mam takie głupie wrazenie, ze ojciec ma z tym cos wspolnego hehe.
a pewnie ze znikniciem marion i tej przyjaciolkie drugiej (imienia zapomnialam) to pewnie zamieszany jest ten przyjaciel ojca głównej bohaterki :P

Davina91

Ta druga to Ana :)

jacpod

kurcze, zapomniałam o emisji serialu. niech to. można oglądnąć przez neta??

joka_2

NA TORRENTACH z lektorem...

joka_2

http://nasze-kino.eu/film/tajemnica-jeziora-le-mystere-du-lac-2015-sezon-1-lekto r-pl/4293#tabs1-3

jacpod

Podpinam się pod prośbę o dodanie "Tajemnicy jeziora"!

pogodno_2

Gdzie dodać?

jacpod

Serialu wciąż nie ma na Filmwebie.

pogodno_2

Próbowałam dodać inny serial kryminalny z Francji kilka miesięcy temu. Podałam wszystkie te głupoty, których wymagają, ale odrzucono moje zgłoszenie. Teraz magicznie pojawił się w bazie filmweb. Ten też się pojawi kiedy jakiemuś zbieraczowi punktów wpadnie w oko.
Jak wrażenia po przedostatnim odcinku? SPOILER jakby co... Czułam, że pani matka ma coś z tym wspólnego, ale nie myślałam, że aż tak.

Elajza_7

Niestety, utknęłam na czwartym odcinku i szukam pozostałych dwóch z napisami, ale, póki co, zero. Co do braków w bazie, mam wrażenie, ze od jakiegoś czasu jest ich zastanawiająco sporo. O braku dat premier i choćby podstawowych informacji, nie wspomnę. W oczekiwaniu na końcówkę tego serialu namierzyłam inny francuski. Mogę polecić z czystym sumieniem: http://www.filmweb.pl/serial/Zaginiona-2015-720933

pogodno_2

Mnie bardzo denerwuje sposób dodawania odcinków przy serialach. Już w paru widziałam nadprogramowe sezony składające się z powtórzonych odcinków z innych sezonów. Na stronie jednego serialu jest nawet sezon, który ma wpisany ten sam odcinek 3 razy :/ Nie wiem kto to weryfikuje.
Nareszcie doczekałam się końca "Tajemnicy..." (nie mogłam się doczekać z ciekawości), fajnie, że się wszystko wyjaśniło (przynajmniej dla nas oglądających).
Dzięki za polecenie, bardzo lubię francuskie kryminały a tego jeszcze nie widziałam :)

Elajza_7

To życzę wielu emocji, a skoro lubisz seriale rodem z Francji, to może jeszcze nie widziałaś, a to lektura obowiązkowa: http://www.filmweb.pl/serial/Bezkarni-2009-564077

pogodno_2

W takim razie muszę obejrzeć oba :)

Elajza_7

przeczytalam twoj spoiler zanim zorientowalam sie co czytam, suuuuper, ale powaznie, na stos z toba!! to nie temat do komentowania przebiegu akcji, to temat o braku filmu w bazie portalu !!

joka_2

Ja bym na stos wysyłała niekumatych ludzi... poważnie. Nie moja wina, że wyraz spoiler pisany wielkimi literami nic Ci nie mówi, to po pierwsze. Po drugie napisałam to tak, żeby ktoś kto nie oglądał piątego odcinka i tak nie wiedział o co mi chodzi. Po trzecie to było spostrzeżenie po obejrzanym odcinku a nie po całym serialu. Skąd możesz wiedzieć nie oglądając wcześniej całości czy to w ogóle jest spoiler? Temat natomiast jest o serialu tak ogólnie jak widać po komentarzach. Jeśli doszłaś do mojego komentarza to chyba widziałaś też inne, chyba że wielkie słowo "spoiler" przyciągnęło Cię tylko do mojego.

Elajza_7

oczywiascie ze kurde widzialam. tylko tobie zechcialo sie zdradzic tresc odcinka. dziekuje od razu w imie pozostalych ktorzy przeczytaja, bo beda wchodzic w ten temat i strone, dopoki serial sie nie pojawi sie w bazie

joka_2

Doprawdy tak mi się zachciało? Odnoszę wrażenie, że nie obejrzałaś jeszcze tego odcinka/całego serialu tylko się niepotrzebnie irytujesz. Jeśli jednak jesteś już po... to cóż poradzić tacy ludzie też muszą być na świecie. Co do Twoich podziękowań przyjmuję i pozostaje mi mieć jedynie nadzieję, że mało jest osób tak bystrych żeby awanturować się o treści oznaczone jako spoiler. W trosce o tę garstkę możesz dodać serial do bazy filmwebu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones