Avan Jogia

Avan Tudor Jogia

6,4
2 793 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Avan Jogia

jak gra i jak... wygląda :3 a wam???

_Trusia_

Mnie podobał się młodszy, fajny z niego dzieciak, oryginalny i egzotyczny. Coś z Metysa, z Hindusa.
Teraz zaczyna przypominać Jonnego Deppa, jakby się na nim wzorował w kwestii stylu. Co gorsze, to przypomina go także z twarzy. Depp oczywiście mi się podoba, ale już jest, istnieje, ja cenię oryginalność.
Czytałam, że rzucił szkołę, to mi zupełnie nie imponuje.

Yuffie___szajbnieta

w "Victoria znaczy zwycięstwo" wyglądał ślicznie, ale teraz z tymi wąsami i brodą nie.

Yuffie___szajbnieta

W Twisted wygląda dobrze. Jak dla mnie ma całkiem inną urodę od Deppa, przynajmniej w serialu

Hmm_Ciastko

Dla mnie też ma zupełnie inną urodę. Ogólnie chłopak całkiem ładny. Najbardziej podobają mi się jego ciemne "szalono-tajemnicze" oczy<3
Co do gry ciężko mi ocenić, obejrzałam z nim tylko jeden serial.

Yuffie___szajbnieta

No, wyglada ciekawie bo najlepsze sa takie mieszanki. Matka ma pochodzenie walijsko-francuskie a ojciec hinduskie.

_Trusia_

Wzoruje się na Deppie? Wątpię.
Podoba mi się z lekkim zarostem i długimi włosami. Bardzo przystojny, bardzo męski. Tak właśnie powinien wyglądać prawdziwy facet.
Gra też dobrze, "Twisted" jest ogólnie świetnym serialem.

_Trusia_

czy on nie jest troche za ładny ?

guga_buzka

haha dokładnie zadałam sobie to samo pytanie. Chodzący ideał, polecam jego nowy serial Tutanchamon -- jak zwykle wygląda bosko ;)

MrsTheSweets

jest zdecydowanie za ładny można oślepnąć patrząc na niego :D

nunax4

Większość zachwyca się jego urodą - A tak naprawdę nie zwraca uwagę na aktorstwo które nie wychyla się pod średnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones