Anne RiceI

Howard Allen O'Brien

7,6
185 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Anne Rice

Jestem świeżutko po "Wampirze Vittorio" i cóż mogę powiedzieć - znakomita. Tylko te "nowsze" wampiry różnią się od naszych kochanych "staruszków". Przede wszystkim chodzi mi o stronę erotyczną. W książkach Rice krwiopijcy byli zawsze aseksualni a tu taka zmiana...

darkgate

NO NIEWIEM CZY CZYTALAS 'KRóLOWA POTEPIONYCH" BO NA MOJ GUST TO ARMAND WCALE NIEBYL TAKI ASEXULANY...... :) SZZCEGOLNIE W STOSUNKU DO DANIELA......

ja z nowych czytalem merrick, pandore .... do reszty sie zabieram, ale i tak widze ze nic nie przebije pierwszej trojki (no napewno nie "wampira lestata")
zreszta dobrze ze sie pojawiaja nowe wampiry....bo te starsze troche przynudzaja :)))) ok zartuje, ale mlodsza wnosza sporo zycia do ksiazek rice

River_Norton_is_gone

Czytałam Królową.
Wampiy czuły pożądanie ( choćby Armand) ale zaspokajały je poprzez picie krwi. Np. Lestat mówi o organie, który jemu do niczego nie jest potrzebny, Madeleine nawet nie nazywa Luisa mężczyzną! Pandora była nieźle zboczona, usiłowała odbyć stosunek płciowy z Mariuszem, mimo jego zapewnień o impotencji. Ale Urszula znalazła wampira, który MÓGŁ (Vittorio).
To są takie moje dywagacje. Bo zdziwiłam się jak czytałam nowszą cz. kronik gdzie w starych nie spotkałam się z taką ostrą sceną, jak tą między człowiekiem Vittoriem a wampirzycą Urszulą.

A co do przynudzania... Fakt, starsze i mi się już trochę znudziły ale (chyba) zawsze będą tymi NAJ!
Pozdrawiam! :)

darkgate

Ale jeśli ktoś uzna to za bełkot to ok! Może i to co napis. nie trzyma się kupy bo w mojej głowie jest wielki chaos. ;)

darkgate

niewiem czy slyszalas, ale bardzo mozliwe ze te 10 ksiazek to bedzie koniec kronik......bo ostatnio anne rice sei nawrocila, z tego co wiem to jej najnowsza ksiazka jest o chrystusie i niewiadomo czy dalej bedzie kontynlowala watki okoltustyczne (w tym kroniki), a szkoda by bylo.....

darkgate

chyba bede musial sie wziasc za tego "wampira vittorio" - to moze byc ciekawa lektura :)))))

River_Norton_is_gone

A ja czytalam 'Wampira Vittorio', nawet go sobie kupilam :P Jak dla mnie moze byc, choc szczerze to brak tutaj klimatu z pierwszychc zesci Kronik.... Podobnie jak w 'Wampir Armand', no i tu ta koncowka. Anne Rice przesadzila, zakonczenie 'Wampira Armanda' wogole nie pasuje. Kto czytal ten zrozumial....

Toffik_3

ja mam ta ksiazke w audio i w pdf, musze sie w koncu do niej zabrac..... czytalem narazie sam poczatek..... dosc dziwne ze armand i daniel niesa razem, dla mnie to troche dziwne skoro armi tak sie cykał i wkoncu przemienił daniela, lamiac te swoje przyrzeczenie i teraz tak sobie odpuszcza.... wydaje mi sie ze sie poprosty rice wena skonczyla na ta dwojke wiec poztanowila tak bez rzadnych sensownych wyjasnien dodac armandowi dwie nowe ludzkie zabawki .....

darkgate

Wampira Vittoria ja lubię bardziej niż 'Królową Potępionych'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones