Annabelle Wallis

Annabelle Wallace

6,8
12 685 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Annabelle Wallis

Do polskiej aktorki Urszuli Grabowskiej

Luukasz

Po obejrzeniu "Annabelle" właśnie weszłam żeby to napisać. Bardzo przypomina Urszule Grabowską ;-)

aneciulka

Co możesz powiedzieć na temat filmu? Fabułą bardzo odbiega od historii prawdziwej lalki Annabelle?

Luukasz

Wiesz co.. jest nawiązanie na początku i końcu, ale główny wątek jest zupełnie inny - dotyczy małżeństwa. Tak jakby te wydarzenia były przed tymi prawdziwymi. Film niezły, wart obejrzenia, jednak "Obecność" dużo lepsza.

P.S Moment w windzie i na schodach bardzo straszny! ZROBIŁAM MĘŻOWI SINIAKA na ręku, tak go ściskałam ;-)

aneciulka

Dzięki!

Luukasz

Bardzo proszę! Pozdrawiam! ;-)

aneciulka

Też uważam moment w windzie i na schodach za straszny. Ale nie potrafię sobie wyobrazić matki, która zostawia malutkie dziecko samo w mieszkaniu tylko po to, żeby wyrzucić śmieci, nawet jeśli dziecko śpi.

Katarynka_Kasia

zgadza się z tym co mówisz! pozdrawiam!

aneciulka

Dokładnie

Luukasz

Wiedziałam, że jest do kogoś podobna, ale nie mogłam sobie przypomnieć nazwiska.

Katarynka_Kasia

Bo Urszula niestety mało gra. Duuużo za mało bo to zdolna, piękna aktorka

Luukasz

Właśnie jak oglądałam Annabelle to się zastanawiałam czy to nasza Ula czy bardzo wierna kopia gra rolę Mii

Luukasz

Dla mnie Annabelle jest połączeniem Urszuli Grabowskiej z Dianną Agron :D

coconut_lady

Jak dla mnie to bardzo podobna do Dianny Agron...przez długi czas myślałam że to Dianna gra w Annabelle.

Luukasz

zgadzam sie w 100% ,w tym filmie przypomina U.Grabowską

Luukasz

Ja Was wszystkich bardzo przepraszam, ale mi ona przypomina kogoś zupełnie innego... naszą wspaniałą celebrytkę - Agnieszkę (Maję) "frytkę" Frykowską :P wiem, że źle to brzmi, więc wybaczcie mi moje skojarzenia, ale jak ją zobaczyłem w Peaky Blinders to pomyślałem, że frytce jednak się udało coś osiągnąć (oczywiście żartuję, ale podobieństwo dla mnie jest uderzające).

RYAN_RAYBURN

Dokładnie! To cała Frytka! I to wspomnienie na początku o morderstwie Sharon Tate (żony Polańskiego, który przyjaźnił się z dziadkiem Frytki i ten był wtedy u nich i również zginął....) Sory ale nie wierzę w takie przypadki...

Luukasz

Urszula piękna jest. To fakt!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones