Anna Maria Wesołowska

Anna Maria Brygida Wesołowska

5,4
141 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Anna Maria Wesołowska

Zgłaszam wniosek żeby ją usunąć z Filmwebu!!
Jest ktoś za a może ktoś jest przeciw!!

Humphrey_Bogart

wyrok w tej sprawie wyda sędzia Anna Maria Wesołowska... i tyle w tej sprawie :-)

Humphrey_Bogart

Jestem przeciw!!! Lubię jej program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" ;-)

Rockin_Up

No widzisz... lubisz jej PROGRAM!!! :) Program jest bardzo dobry i osobiście też go lubię ale to nie jest film, a Wesołowska nie jest aktorką... :) Dlatego powinni ją z filmwebu usunąć

Rocky_Balboa

"program jest bardzo dobry" bez komentarza to pozostawię. jej program to dno dna.

Rocky_Balboa

To nie film... hmmm... Poniekąd masz rację, ale....
Skoro tak, to co tutaj robią 'Detektywi', czy'W-11' ? To nie są filmy sensu stricte, ale coś z gatunku 'Docu-crime' i w tym też sensie Jej obecność w tym serwisie (i innych tego typu postaci) jest uzasadniona (i by nie było wątpliwości - nie mówię tego dlatego, że lubię ten program).

użytkownik usunięty
Rocky_Balboa

po pierwsze wcale nie program tylko serial telewizyny z gatunku dokumentu fabularyzowanego (patrz: Sędzia Anna Maria Wesołowska - na filmweb.pl). po drugie, ta pani może i jest prawnikiem, ale oprocz tego wystąpiła w zaledwie paru filmach/serialach, więc jest to już powód by umieścić kogoś na filmwebie. zreszta popatrz na politykow - tez wystapi w jednym filmie i jest tutaj jednak ;) albo piosenkarze...

Serial to też program.

Rockin_Up

Zgadzam się!!!Ona jest fajna :)............................I poza tym fajne rozprawy prowadzi.Wiele osób jest na filmwebie a nie są aktorami <lol>

Humphrey_Bogart

tu muszę się nie zgodzić, zagrała ona w filmie "Agnieszka" http://www.filmweb.pl/Agnieszka+1972+o+filmie,Film,id=3727 na filmwebie jeszcze nie ma tej informacji, bo moja kontrybucja czeka na akceptację...

KriegaN

jestem za tak wogole to na filmwebie powoli z czasem zaczniemy czytac o osobach typu statysci ludzie ktorzy robia tlum etc bo kogo nie wpisac to te osoby sa na filmwebie zalosc

Humphrey_Bogart

Ty łajdaku. Widac ze nie znasz sie na polskim sądownictwie oraz polskiej sztuce. TO jest jedyny film ktory idealnie pokazuje jak pracuja polskie sądy. Uwielbiam to ogladac, zwlaszcza gdy ma takie zaskakujace i ekscytujace koncowki. Np. "Panie Dąbrowski prosze aresztowac świadka. Zamykam rozprawe. Prosze usiąść" albo uwielbaim ja rowniez gdy upomina swadkow ze sa w sadzie i nalezy jej sie nalezyty szacunek. Pozdro zapraszam do konstruktywnej krytyki

jurek197676

"Panie Dąbrowski proszę aresztować świadka" hahahahahah to mnie rozwaliło

Humphrey_Bogart

JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA!!!!!! Na filmweb nie powinno być miejsca dla takiego badziewia typu Anna Maria Wesołowska, W11 czy detektywi

Humphrey_Bogart

usunąć ją stąd !!!! i cały ten badziewny program, nie wiem po jaką cholere w ogole takie gowno puszczają, banda pajaców którzy nawet nie potrafią nauczyć się grać! żal.....

__Madzia__

Panie Boghart! Zostaje pan ukarany karą porządkową w wysokości 1000zł. <lol>

A tak na serio, jestem jak najbardziej za. To już się robi irytujące. Czy niedługo na filmwebie będziemy oceniali statystów z danego filmu???

Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
akira894

no cóż, do statysty bym jej nie porównał bo gra w tym... serialu główną rolę, ale nie wiem czemu ma ten program służyć, uświadamianiu społeczeństwa? to jest nieporozumienie, zwyczajnie nie nadaje się do TV kobieta jest sędzią i pewnie wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi ale nijak ma się to do TV...

Humphrey_Bogart

OŚWIADCZENIE

I. Sąd Najwyższy, po rozpoznaniu w dniu 18 lutego 2009 r. na rozprawie sprawy z powództwa Humphrey_Bogart przeciwko Annie Marii Wesołowskiej o usunięcie jej z katalogu osób filmwebu, oddala powództwo w całości.
II. nie obciąża powodów kosztami postępowania apelacyjnego i kasacyjnego.

Dziękuję, to tyle w tej sprawie, zamykam rozprawę.

Humphrey_Bogart

zabanujcie mnie ...
Od Wesołowskiej raczej rzygać się chce niż jest wesoło ;/

qlfonik

Serial jest tragicznie zły. Warto zauważyć, jeżeli występują w nim osoby praktycznie nie znające się na aktorstwie, to nie może być dobry.

Sędzia Anna Maria Wesołowska to jedna z najlepszych osób w tym zawodzie w Polsce. Ma wiele zasług i znanych spraw na swoim koncie.

Humphrey_Bogart

Jestem w 100% za.
WYWALIĆ Z TĄD TEN ZASRANY SHIT!!!!

czesio999

Wesołowska won!!!! Gadasz w tym serialu jakbyś była ponad prawem, niesamowicie zarozumiała i arogancka, drwiąca i ironiczna, jakby straciła pracę sędzi, to już by nie była taką chojraczką. Dlatego won z Filmwebu!!!

użytkownik usunięty
trancefan1986

erial jest bardzo wazny dla naszego spoleczenstwa. no bo tk dzieci ucza sie dzieki takiemu disneyowi ze trzeba byc grzeczny i nieskazitelnie czystym. a dorosli maja inna prosta bajke nie mylic z infantylna ) o ludziach, ktorzy grzesza, ale na koncu zawsze zostaja pouceni przez pania wesolowska i wchodza na nowy etap swojego i tak marnego zycia

nie jest taka wesola, bo prawo łamie zapewne albo dobrze to maskować umie i do śmiechu jej wcale nie jest. dzieci to niech szkola albo rodzina uczy, a nie sąd czy tupak z notorjusem!

locha und maciora

fan club JP znajdźcie sobie na osiedlu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones