Anna Majcher

Anna Majcher

7,2
2 449 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Majcher
sweet_anger

A co jej jest?

giovanni50

Popadła że tak powiem, w upadłość :/ Przez Andrzeja Strzeleckiego - jej wielką miłość. Alko, depresja, alienacja, jej stan był na tyle ciężki, że musiała trafić do Skolimowa właśnie. Biedna babka. Bardzo ją lubiłam, fajnie odgrywała lampucerowate role.

sweet_anger

W rzeczy samej ją tak załatwił no no no

giovanni50

Różnie ludzie reagują na niepowodzenia. Szkoda kobity.

sweet_anger

Kurcze ja bym zastosował hipnozę
Może coś by to dało

giovanni50

Może zacznij od autohipnozy [cool]

sweet_anger

Nie wiem jak to się robi:)

sweet_anger

Nie piście głupot z Pudelka-- to nie prawda

sweet_anger

dobrze że to nieprawda!!!

sweet_anger

Od kilku lat Anna Majcher jednak milczy – nie gra, nie pojawia się, nie udziela wywiadów. Okazuje, się, że informacje, które od roku krążą na jej temat w sieci, nie mają wiele wspólnego z prawdą…

- Ta pani nigdy nie była pensjonariuszką naszej placówki – miły kobiecy głos odpowiada w słuchawce na pytanie, czy moglibyśmy porozmawiać z Anną Majcher. Telefon wykonany jest oczywiście do Domu Aktora Weterana w Skolimowie, czyli miejsca, w którym, jak chcą niemal wszystkie polskie media, od ponad roku aktorka ma przebywać, będąc jego najmłodszą podopieczną w historii.

Jak udało się nam dowiedzieć, Skolimów kiedyś rzeczywiście odwiedziła, ale jako gość – nie ma w tym jednak nic nadzwyczajnego, bo przecież wielu aktorów wynajmuje tam okazjonalnie pokoje, na podobnych zasadach jak w hotelu. O co tu więc chodzi? Pytania, które wypadałoby po takiej rozmowie zadać, narzucają się automatycznie: Jak to możliwe, że od tak długiego czasu nikt tej informacji nie sprawdził?. Gdzie dziennikarska rzetelność, obligująca do zweryfikowania faktów, a nie bezmyślnego powielania sensacji?

jak piszesz takie wypociny to sprawdz czy to prawda...

Lipiniorz25

Dementi w tej sprawie pojawiło się stosunkowo niedawno, natomiast na poczatku 2012 roku o tym, że Anna Majcher zamieszkała w Skolimowie rozpisywały się wszystkie portale informacyjne takie jak onet, wp, interia, gazeta.pl, dziennik i wiele innych nie mających nic wspólnego z plotkarstwem, wypocino [cool]

sweet_anger

Błysnełas ta koncowka brawo nawiasik tez na poziomie,gimnazjum?

Lipiniorz25

Niestety, nie załapałam się, wypocinko.

sweet_anger

no to jak,po 6 klasie poszłaś w termin?Bo "ohapów " już nie ma.

gala99

Nie bardzo rozumiem twój slang rodem z rynsztoku :/

sweet_anger

bo pusta jesteś:)

gala99

Nie przywykłam do dłuższej dyskusji z patologią twojego pokroju, EOT :]

sweet_anger

Tylko skąd niby hajs za ten dom w skolimowie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones