Anna Ilczuk

5,7
4 158 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Ilczuk

Jak wyżej. Psuje cały klimat serialu i Waldka.

Serveros

właśnie Passom Won jak Paździoch mawia , Waldek może zostać ale ona NIE !!! jak ona się pojawiła to już Paździoch przestał się wymądrzać a jak się wymądrza to rzadko

kinomanka_13

Ech wy trzy głupole... Mówisz, że Walduś może zostać, ale ona NIE? ;-)) Na pewno producent i scenarzyści w try miga zwolną tę fajną aktorkę z serialu, bo kilku przygłupów ma wonty :-))

No a poza tym twój rozkaz to nie są żarty... :-)

Paździoch jest super tak jak był zawsze, a jej rola jest fajna i wyrazista. Czep się pajaca Żebrowskiego, który rozwalił całe Na dobre i na złe, a nie fajnej Ilczuk.

lisoszakal

tak mi się żartobliwie napisało. A Zebrowskiego nie muszę się czepiać bo go lubię i cieszę się że prawie rozwala na dobre i na złe bo ten serial dawno powinien zejść z anteny z powodu że nie ma już Żmijewskiego albo Foremniak czy Bujakiewicz.

kinomanka_13

Też tak uważam

kinomanka_13

"Passom Won"? Umrzyj.

Serveros

Zgadzam się. Żeby ta jej rola jeszcze jakaś inna była ale grana przez nią postać jest tak beznadziejna że aż brak słów

Serveros

Dokładnie. Mnie strasznie wkurza jej postać, ogólnie głupie role ma w serialach. A tak to nic do niej nie mam.

Skinnyy

rola Emilki w pierwszej miłości może być, ale Jolasia nie !!!!

Serveros

matko...jak ja nie lubię jej w Kiepskich...w ogóle tam nie pasuje...

Serveros

Ona psuje? A co powiesz o tym drewnie pt. Barbara Mularczyk (Mariolka)? To jest dopiero DNO!

robokopo

Tylko, że ona była na początku i wcale nie ma jej tak często.

rudolf13

To, że "ona była na początku i wcale nie ma jej tak często" nie znaczy, że nie jest TOTALNYM AKTORSKIM DNEM!

robokopo

i Mularczyk i Ilczuk to są dwa dna.

kinomanka_13

Cóż, zgadzam się tylko z pierwszą częścią wypowiedzi.

Serveros

Ojjj tak tak tak.....jak najbardziej powinna opuścić serial. Jak tylko widzę z nią jakiś odcinek to....no no niechcem ale muszem się napić.

Serveros

Pewno jesteś fanem mało ambitnych odcinków Khamidowa.^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones