Anna Ilczuk

5,7
4 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Ilczuk
CytrynOOwkaxD

ja woogle Kiepskich przez nią nie oglądam.

kinomanka_13

Ja już też praktycznie sobie odpuściłam. Chyba, że natrafię na jakiś stary odcinek ha! jeszcze nawet z niezastąpioną Panią Krystyną i epickim " oddawaj moją rentę! kanalio!" <3 ;)

CytrynOOwkaxD

to znaczy źle się wyraziłam oglądam Kiepskich ale tylko wtedy gdy nie ma tej głupiej Jolasi co Dodę parodiuje, czyli wtedy kiedy była Babka, Waldek, i jak Paździoch zajebiście filozofował, Paździoch przez tą parodię Dody nie jest taki sam jak kiedyś.

kinomanka_13

Mam tak samo. Odkąd ją wprowadzili do serialu to się popsuł. Generalnie jakby się przyjrzeć sprawie to aktorka gra dobrze - tylko sama postać jest strasznie głupia

Szarobure

Trochę minęło :D Oczywiście, że to kwestia granej postaci, a nie samej aktorki.

CytrynOOwkaxD

Ja ją wolę w Pierwszej miłości lepiej gra niż w Kiepskich choć w Kiepskich nie gra tragicznie.

CytrynOOwkaxD

Jolasia faktycznie bywa irytująca. Osobiście na Kiepskich muszę mieć dzień, bo czasami bardziej denerwują niż śmieszą.
Jeśli chodzi o aktorkę to uważam, że jest trochę niedoceniona. W Pierwszej Miłości gra zupełnie inną postać i też całkiem nieźle jej to wychodzi, chociaż serial poniżej poziomu podłogi.

xalicex

Serial,, poniżej poziomu podłogi?
,, Pierwsza miłość"czy,,ŚWK"???

CytrynOOwkaxD

Fajna jest, w kiepskich zawsze ubiera się tak że fatyszysta ma na co popatrzeć :D

CytrynOOwkaxD

To jest wbrew pozorom bardzo dobra aktorka , w Teatrze we Wrocławiu gra bardzo dobrze. A że dali w Kiepskich jej taką przygłupawą rolę .. no cóż , taki scenariusz i tyle :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones