Anna GunnI

Anna Kathryn Gunn

7,5
10 874 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Gunn

tak byc nie moze, wiec bede tym pierwszym, ktory komenta doda :) Jesli o mnie chodzi, to nic do niej nie mam. Przyzwoicie odgrywa swoja role w tym genialnym serialu. Jak na swoj wiek tez calkiem fajna :)

robot86

to jest ku*wa najobrzydliwsze babsko jakie w życiu widziałem, poza tym postacie które gra są irytujące do bólu, nie nawidze jej ku*wa ogniem tysiąca słońc

SHOGUN_

Kolejny socjopata wyładowujący swoje frustracje na forach. Czy ta aktorka zrobiła ci jakąś krzywdę, że się tak wylgarnie o niej wyrażasz? Nie można tego normalnie napisać? Ja osobiście uważam ją za atrakcyjną kobietę i dobrą aktorkę (o proszę i nawet udało mi się to napisac bez słowa k u r w a)

Diakon_Frost

Niech mnie ch... proszę powiedz mi, że trollujesz i to był żart z tym, że ona jest atrakcyjna ..

SHOGUN_

hehehehehehehe... Shogun zmień lekarstwa albo przestań ćpać psychotropy bo już we mnie trolla widzisz... heheheheheheh - tak czy inaczej dzięki za rozbawienie mnie... Pozdrawiam

P.S. Tak, wg mnie Anna Gunn jest atrakcyjną kobietą. Raz jeszcze pozdrawiam - hehehehehehehehehe :)

użytkownik usunięty
Diakon_Frost

W każdym bądź razie chyba wyładniała w 4 sezonie Breaking Bad.

A tam bredzisz, jak się jej dokładnie przyglądnąć to ma w sobie coś seksownego, ja bym ją z chęcią bzyknął. Poza tym jeśli wolisz seriale gdzie ludzie wyglądają jak plastik np, Vampire Diares, True Blood, How I Met Your Mother, Californication itd (do samych seriali nie nie mam), gdzie są tylko i wyłącznie piękne laseczki i modele to twoja sprawa dla mnie jest to mało realistyczne, przez co denerwujące

Szarlej01

Bardzo mi przykro, że na swojej drodze widzisz tylko paskudne kobiety pokroju Anny i musisz się nimi zachwycać. Ja dostrzegam na ulicy i mam za znajome głównie atrakcyjne dziewczyny (porównujesz tu kobiety z Californication do plastików, lepsze miałem i bardziej naturalne), Dla mnie piękne kobiety są jak najbardziej realistyczne..Ten post się nie odnosi do wszystkich desperatów w tym temacie którzy śmieli powiedzieć, że ta krowa może być atrakcyjna.

inb4- zanim zaczniecie płakać i próbować wmówić mi, że tak jak wasze, moje dziewczyny mają na imię .jpg - odpowiedź brzmi nie nie mają

Diakon_Frost

Jak on bierze psychotropy to ciekawe co Ty bierzesz skoro piszesz, że ta krowa paskudna z ryjem jak szafa może być atrakcyjna. Że też istnieją tacy ludzie zachwycający się taką niszową urodą, ale czego wymagać od opasłych czipsożerców z trądzikiem..

SosCzosnkowy

hehehehe.... No proszę... Ale wykład, no no no. Pewnie ci stanął jak to pisałeś. Pewnie też patrzyłeś jednoczesnie na te swoje tzw. jpgi. Widać , że musisz być niesamowicie zakompleksionym czlowiekiem skoro od razu wyjeżdżasz z tekstem jakich to kobiet w życiu nie miałeś. Żenada niedojrzały chłoptasiu.... Napisz nam tu coś jeszcze o sobie jeśli to ci sprawi jakąś frajde. Wyładuj się frustracie. Tylko się zbyt nie podniecaj w tym obrażaniu innych bo ci jeszcze biedaku żyłka pęknie. No dajesz młody, dajesz !! :D

Diakon_Frost

Uważam, że dalsza dyskusja nie ma sensu bo przekonywać kogokolwiek (a szczególnie zakompleksionego polaka) do tego, że ktoś może mieć lepsze życie - jest bezcelowe. Tak jak napisałem, skoro dla Ciebie ta krowa jest atrakcyjna, znaczy, że nie widziałeś w swoim życiu atrakcyjnych kobiet i prawdopodobnie obracasz się/ gustujesz w średniakach takich jak one. Bardzo mi przykro z tego powodu ale nie musisz udowadniać mi za wszelką cenę, że jestem podobny do Ciebie :)

SosCzosnkowy

Chłopczyku ty wcale nie jestes do mnie podobny to jest bardziej niż pewne. Widac tu wyraźnie że masz poważne problemy emocjonalne. A z tą próbą błyśnięcia inteligencją poddając psychoanalizie moją osobę utwierdziłeś mnie jedynie w przekonaniu, że jesteś "śmiesznym" i jednocześnie smutnym człowiekiem. Popisz się jeszcze przed wszystkimi na forum i zrób jeszcze mój portret psychologiczny dodając jakie to masz lepsze życie od kazdego w tym kraju. Tylko byś się nie podniecał w trakcie zbytnio bo jeszcze ciśnienie przekroczy granice normy i dostaniesz wzwodu, ale do wewnątrz

SosCzosnkowy

Twoja wypowiedź bardzo mnie zdziwiła w ogóle nie wiem dlaczego mnie obrażasz do tego z takim gniewem o.O, fajnie że jesteś Casanova, tyle tylko że nie mam pojęcia po co się tym tak chwalisz. Poza tym chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, albo zrozumiałeś ale i tak nie mogłeś się powstrzymać od napisanie tych bazgroły. Po pierwsze w gustach się nie gustuje ja lubię lody malinowe ty truskawkowe, fajnie że masz takie zajebiste laski jak w filmach, życzę Ci żeby miały także coś w główce. Bo głupią blondyneczkę to każdy może wyrwać. Poza tym nie chcę mi się z tobą więcej prowadzić żadnych rozmów bo wydaje mi się że jesteś jakimś rozpieszczonym szczylem jeszcze. Dziękuję papa.

Szarlej01

Odniosę się tylko do jednej części wypowiedzi bo także nie mam ochoty polemizować już na tematy kto jest kim i jak bardzo fajny.

" O gustach się nie dyskutuje " - To po co są fora? Jakby się nie dyskutowało o niczym to tematy by stały puste bo ktoś by wyraził swoją opinie "Britney Spears jest najlepsza aktorką wszechczasów", i co.. Ok fakt ma swoje zdanie, nie warto zwrócić uwagi na to, że jest miliard lepszych aktorek itd itp?
Sformułowanie "o gustach się nie dyskutuje" powstało zapewne przez osoby które nie były wstanie argumentować swoich racji i ich bronić.. więc uciekały się do takiego infantylnego rozwiązania sporu. Dziękuję papa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones