Anna ChodakowskaI

7,8
2 487 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Chodakowska

Widziałem w TV jak wypowiadała się o katastrofie smoleńskiej.
Przyznam że szczęka mi opadła jak usłyszałem jej wypowiedź.

Z tego co pamiętam kiedyś dużo grała, role były różnorodne a do tego w wielu filmach bez skrępowania prezentowała swoje wdzięki przez co wydawała się być osobą wyzwoloną i otwartą.
Niestety błędnie ją oceniłem lub z braku ról najzwyczajniej zgorzkniała.

Zadziwiony słuchałem jak twierdziła że tylko ona ma rację a każdego kto miał inne zdanie (w czasie programu był czat) najzwyczajniej obrażała.

Zaciekawiony poczytałem trochę na jej temat i dowiedziałem się że od jakiegoś czasu aktywnie wspiera PiS i z ramienia tej partii startowała do senatu. Niestety nie dostała się bo jak się wyraziła "lemingi" jej nie wybrały.

108757

Niestety prawda. Zachowała się jak na przedstawiciela PiS przystało. Nie przyjmując żadnych argumentów itp. Cenie p. Annę za to, że broni praw zwierząt. Jest bardzo czynna pod tym względem. Za to należą się jej wielkie podziękowania. Kiedyś ją widziałam jako blondynkę w krótkich włosach. Powiem szczerze, że wyglądała jak po głębokim nałogu. Nie wiem alkohol, papierosy? twarz miała trochę zniszczoną. Pani Chodakowska nie występuje w tv. Jednak można ją zobaczyć w teatrze. Sporo udziela się również w edukowaniu młodzieży. Kiedyś podróżowała z twórczością Stachury. Powiem szczerze, że też szczęka mi opadała kiedy widziałem ją w na plakatach PiS-u. Zachowanie p. Anny no cóż jest lekko zaskakujące. Droga z myśleniem "Ja mam tylko rację" lub "Moja racja jest ważniejsza" jest dla mnie śmieszna. Oby nie stała się zgryźliwą pani, która będzie pluła nienawiścią i agresją jak Poseł Pawłowicz.

loko_3

Czy pani Chodakowska jest świetną aktorka nie zdążyłem się przekonać, ale czytając profil zakładam, że tak jest. Wiem jednak jedno, że pani Chodakowska jest bardzo zaangażowana politycznie, napastliwie forsując opinie i przekonania partii, którą popiera - PiS. Przekonałem się o tym przy okazji rozmowy aktorki w TVPinfo, w czasie której popierała blokadę spektaklu Golgota Picnic. Bardzo to smutne, że osoba sztuki, nie rozumie, że wolność wypowiedzi artystycznej jest miarą jej rozwoju. Byłem rozczarowany postawą pani Chodakowskiej ww. programie - zraziła mnie do siebie przede wszystkim zarozumiałością i napastliwością.

użytkownik usunięty
davinci_l

Ta Golgota Picnic to anty sztuka pusta jak mój żołądek w sobotnią noc. 2 czy tam 3 gości na wzajem targa sobie lachę i coś tam pieprzy - Twórzmy sztukę dla ludzi z działającymi mózgami , a nie banał i kicz dla półmózgów. Propsy dla Chodakowskiej.

loko_3

to alkohol, tak słyszałem, ale pewnie to przeszłość. byłem kiedyś w Narodowym na sztuce "Władza" Nicka Deara, Pani Anna grając w przedstawieniu była pijana, choć postać raczej nie miała być pod wpływem alkoholu. a że grała królową matkę, więc starą osobę, to udawało się ukryć jej stan, podtrzymując ją gdy miała sceny stojące. kwestie wypowiadała niedbale, bełkotliwie, jak na staruszkę przystało. może to był jednostkowy wypadek w pracy? nie wiem.

adio77

E nie gadaj

giovanni50

Za Królową ręczę słowem, reszta to tylko słyszane plotki. Więcej nie będe gadał.

108757

Cóż wiek robi swoje
Zelnik Pietrzak Łaniewska i ona
Po prostu masakra

giovanni50

straszne jak można być za PiS i Kaczyńskimi , powinno się ich zamknąć w psychiatryku.

zbawiony

I to na oddziale zamkniętym

giovanni50

jesteś faszystą?

zbawiony

Nie
A Ty ??

giovanni50

To dlaczego chcesz zamykać za poglądy? Ja kpiłem.

zbawiony

Ja też
Generalnie to ja mam dosyć tej wojny polsko polskiej

giovanni50

Twoja kpina była oczywista.

zbawiony

wqrwiasz mnie

giovanni50

wybacz, nie chciałem cię ani wkurzać, ani ośmieszać.

zbawiony

A jak mozna być za partia która od 8 lat okrada swoich rodakow?

maciekd_filmweb

PO nie okrada
Tam mogą tylko gadać pislamiści

giovanni50

Nie okrada?
1. podwyżka podatku Vat
2.podwyżka wieku emerytalnego
3. wyprowadzenie 150mld zł z OFE
4. likwidacja stoczni i kopalń.
Jeżeli tego nie uważasz za okradanie to tylko pogratulować Ci inteligencji widać co GW i TVN robią z mózgami lemingów

maciekd_filmweb

A afera SKOK ??
Kasa wywieziona na Cypr

giovanni50

Nie porównuj afer PO
afera stoczniowa- utrata miejsc pracy dla tysięcy ludzi
afera hazardowa- państwo utraciło miliardy złotych
skok platformy na lasy
powiązania Komorowskiego z WSI
Naprawdę po tobie widać co Wyborcza i TVN robią z mózgiem

maciekd_filmweb

Co z twoim mózgiem robi Republika GPC i Trwam to widac

giovanni50

W przeciwieństwie do ciebie myślę samodzielnie i mózg mi nie służy tylko do podtrzymania czynności życiowych a także do myślenia

maciekd_filmweb

Nie chce mi sie z tobą gadać

giovanni50

Widzę ze wyjeżdżasz mi z cytatami z Bogusia Lindy

maciekd_filmweb

Co tu gadać tu trzeba lać

giovanni50

Śmieszny jesteś nie masz argumentów to mi grozisz

maciekd_filmweb

Ja ci grożę ?? Hahahahaha
To cytat z Psów 2
A tutaj http://mapawpadek.pl masz o pisankach

giovanni50

Ty poczyta sobie o wpadka PO. O bulu i nadzieji Komorowskiego

maciekd_filmweb

Wpadki Gajowego to pikuś co wyprawia Kaczor i Antoni

giovanni50

Śmieszny jesteś JK nigdy nie wlał na krzesło zna zasady ortografię, nie miał kontaktów z WSI

maciekd_filmweb

To był podest jak już :)

giovanni50

To czemu te Japończycy byli zarzrowani zachowaniem Była

maciekd_filmweb

piłeś nie pisz! i jak po 8 latach? nadal nie widzisz różnicy. a na marginesie to filmweb i nie powinienem reagować, na polityczne wstawki, szczególnie tych nie "myślących samodzielnie" i innych anty "lewaków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones