Ann Zacharias

Anne Zezette Zacharias

7,5
221 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ann Zacharias

Naprawde piękna kobieta. Szkoda że już nie występuje.

Shape

zgadzam się w pełni. Zjawiskowa. Niektóre sceny z "skrzydełko, czy nóżka?" można by oglądać cały czas. Rozświetliła cały film.

sapienspolonus

Tak w filmie skrzydełko, czy nóżka wyglądała zjawiskowo.

S_z_y_m_o_n

Oo tak! Nie sądziłem, że ktoś podzieli moje zdanie na ten temat, a tu proszę ;] Strasznie seksowna babka :D

buccccc

to znaczy nie babka jako babcia! fajna BYŁA z niej babka, czyli cizia... w "Skrzydełko czy nóżka"

buccccc

w "Skrzydełko..." wręcz zjawiskowa i te jej stópki na desce rozdzielczej w aucie...mniam

zbigson

mniam, mniam ;]

lzone

Stópki "mniam" ?! Fetyszyści! ;) Ja mam chyba wprost odwrotną przypadłość : cudze stopy, to "temat tabu". Każda próba dopuszczenia do świadomości faktu, że każdy, prócz garstki nieszczęśników, człowiek je posuada, działa na niekorzyść tego posiadacza. Noga kończy się za kostką i tyle; przynajmniej w ujęciu, że tak powiem, estetycznym. Kiedy w czasie jakiejś olimpiady, przy okazji konkursu skoków do wody, pewien współkomentator - jawny homoseksualista dla mnie - oświadczył, że ten konkretny zawodnik, zwycięzca, w zasadzie skakał identycznie jako jego dwóch kandydatów do tytułu, ale miał zdecydowania najpiękniejszą ...kugwa go mać - STOPĘ, to nie jadłem przez trzy dni. Tyle mojego, co wówczas schudłem ;)...

Pluto24

Nie każdy musi mieć cuchnące , wstrętne giczoły - jak ty.

Shape

Obejrzyjcie ją w tym filmie - Néa(1976). Cód, miód i orzeszki :)

rezzou

skrzydełko czy nózka - ale laska tam była/

Shape

A tak w ogóle to dlaczego ona już nie występuje?

dirt16

Moze dlatego, że ma teraz prawie 60 lat.

dawidkuberka

A co ma tutaj wiek do rzeczy? Wiele aktorek gra mając nawet ponad 70 lat na karku, np. Maggie Smith, Elizabeth Taylor czy Krystyna Feldman.

dirt16

Spodziewałem się takiej odpowiedzi, dużo w tym prawdy, ale Francja to typowy kraj miłości i rozpusty. Większość słynnych francuskch filmów to, jak sie utarło stereotypowo, komedie romantyczne. Zapotrzebowanie jest więc największe na młodych pięknych aktorów. Szansa Ann na takie filmy przepadła wraz z wiekiem. Oczywiście mogła by grać jak K. Feldman, ale jej największym atutem była uroda i to właśnie za jej sprawą grała w filmach. Mogła by oczywiście zagrać w 2012r. w Amour ale jej sie nie poszczęściło. Jednak najwazniejszym powodem jej nieobecności jest zakończenie kariery aktorskiej w wieku 32 lat, wtedy to po raz ostatni zagrała w filmie.

dawidkuberka

Mógłbym Cię zasypać nazwiskami francuskich aktorek, które w pył rozpieprzają tę Twoją teorię, ale po co to robić po kilku latach od publikacji posta ? Może do tego czasu sam zetknąłeś się z TYPOWO francuskim etosem Piękna Kobiety Dojrzałej ?... Ale przyjmij do wiadomości : jest dokładnie na odwrót, niż sugerujesz, właściwie poza młodziutką (debiutującą jako nastolatka ) Marceau, nie przypominam sobie jakiejś innej ikony francuskiego seksapilu przeżywającej apogeum swojej kariery ( jako amantka czy sexbomba ) przed trzydziestką, za to wiele grubo po jej skończeniu. Mozna w tym kontekście porozmawiać o B.B., jako wyjątku, ale to chyba zupełnie inna historia z bojkotem własnej kariery w tle włącznie.
ps. Ann Zacharias to Szwedka. Grała również, w znaczeniu "tyle samo", we Francji, co w Szwecji i w produkcjach innych krajów, więc nie dotyczyły jej podan ( a wcześniej wymyślone ) kryteria kina francuskiego.

Pluto24

Nie rozumiem twojej wypowiedzi. Nigdzie w moim wpisie nie podałem wieku aktorów. Nie mówiłem nic o trzydziestolatkach, których swoją drogą uważam ciągle za młodych i pięknych. Nie wysnułem żadnej teorii. A za fragmentem "przepadła wraz z wiekiem" może się kryć dowolna liczba wiosen.

dawidkuberka

Cóż, w takim razie precyzyjniej formułuj istotę swojej wypowiedzi, gdyż dla mnie wyraźnie sugerowałeś równowartość wieku i urody. Przynajmniej w kontekście kina francuskiego. Nie będę wchodził w spory dialektyczne, ale skoro ja tak odebrałem Twój post, a - powiem nieskromnie - nie uważam się za "najgłupszego na tej ulicy", to, wierz mi, coś jednak w Twojej wypowiedzi kłóci się z Twoim późniejszym "dementi". A może się mylę, nie ważne - kontynuuję tego wątku. Pozdrawiam.

Shape

Po latach jej nie mniej zjawiskowa córka - SASCHA ZACHARIAS - skutecznie przykuwa/-ła uwagę. Można się jej przyjrzeć w szwedzkim kinie i na You Tube. Nie brzydsza od mamusi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones