Ann MillerI

Lucille Ann Collier

7,5
619 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ann Miller

Too Darn Hot

użytkownik usunięty

Właśnie oglądam "Kiss Me Kate" i wykonanie "Too Darn Hot" mnie powaliło. Świetny głos, poczucie rytmu, imponujący taniec. Do tego świetnie wygląda i dobrze gra. Szkoda, że dziś nie ma już takich aktorek...

Tu jest link dla zainteresowanych:
http://youtube.com/watch?v=FrucjnR2F4c

Kinomaniaczka_

Rety...aż mi ślina pociekła... xD Patrzę z rozdziawioną gębą na występ tej kobiety i nie mogę wyjść z podziwu! Kiedyś aktorzy mieli klasę. Wszystko co robili, dopracowywali do perfekcji. Pełen respekt.

Chwała klasycznym filmom!!!

Stary post, ale zapytam mimo wszystko, gdzie Ci się udało znaleźć 'Kiss me, Kate'? bo ja niestety bezowocnie szukam w necie, a bardzo bym chciała zobaczyć tą wersję. Przed chwilą oglądałam na yt wykonanie 'Tom, Dick or Herry' właśnie z Ann Miller i strasznie mi się podobało.

użytkownik usunięty
changes

Jest na torrentach.

Wg mnie jest jedną z najlepszych śpiewających i stepujących aktorek tamtej ery. Lepsze od niej są chyba tylko Ginger Rogers i Judy Garland, chociaż Judy troszkę gorzej tańczy, a Ginger trochę gorzej śpiewa. Mi się bardzo podobała w Wielkanocnej Paradzie, natomiast w Obcym Wstęp Wzbroniony miała duet z Ginger, a Ginger w tańcu jednak lepsza, ale wtedy Anne miała 14 lat, a Ginger 26:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones