Andy Whitfield

8,7
1 909 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andy Whitfield

Za rolę Spartacusa dycha się należy.

bobek90

raczej 11 ;)

bobek90

1 co najwyżej jak gwiazdorowi z jakiegoś Glee

RichiRich

Akurat opinia kogoś, kto nie potrafi porządnie sklecić zdania mało mnie interesuje.

bobek90

EEEE !!!! Co do mnie to koło mnie, ze zwrotem abarotem w twoją szame moim knotem !

bobek90

:) racja !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
RichiRich

dziecko to Ty.. haha

mrrasnie

Tak jeszcze dopisz wykrzyknik to będzie wyglądać jak gimbazowe słownictwo.. Pisz sobie o chcesz mam to gidześ :) co nie zmienia faktu, że to słaby aktor. I możesz sobie pisać i pisać :)

RichiRich

Śmiemy twierdzić że twoje zdanie jest warte tyle ile moje splunięcie. Dziękuje, dobranoc :)

Ralf177

Śmiemy? Wy? A co jesteś ziomkiem tego powyżej? Naucz się pisać poprawnie potem wyrażaj swoje liche poglądy. 1 i pisz sobie co chcesz haha

RichiRich

Tak dobrze przeczytałeś śmiemy! Jest nas więcej

patrykniedzialka

;* I tak nie zmienię oceny :) I g... obchodzi mnie ilu was jest :) Takie bezstresowe życie :)

bobek90

śmiem twierdzić,że to najlepszy odtwórca Spartakusa w historii kina.

irlandia28

ogladalam 3 spartacusów(pewnie bylo ich z 5:P), ale jak zobaczylam krew i piach to po prostu mnie zahipnotyzowal aktor. nastepna seria...trudno bylo sie "przyzwyczaic" a efekt ten sam nigdy nie wrocil

dzikudzina

tzn z 5 razem z filmami:) tak na wypadek trolli pisze

bobek90

świetny aktor ;)

bobek90

tak jest oscara bym mu przyznala jakbym mogla za serial posmiertnie:/

bobek90

Świetnie zagrał, szkoda że zmarł tak młodo. Wojna potępionych jest jednak świetnym filmem,a gdyby był on....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones