Andrzej Kopiczyński

8,1
9 639 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Kopiczyński

Doskonały aktor filmowy i głosowy. W Garfieldzie głosu użyczył rewelacyjne, w czterdziestolatku grał bardzo dobrze, w Znachorze grał rewelacyjne. W jednym z odcinków Świata według Kiepskich również wystąpił i okazało się że pan Andrzej jest dobrym aktorem komediowym. Szkoda że tak rzadko udzielał się w dubbingu, a większa szkoda że zmarł :(.

Andrzejcoolziomek

W sumie też jestem bardzo zawiedziona że Pan Kopiczyński raz udzielił się w dubbingu , gdy byłam w kinie ze szkołą na ,, Garfield 2 " i usłyszałam głos Pana Kopiczyńskiego który dubbingował Smittego (sługa Lorda Dargisa ) to od razu jego głos rozpoznałam . Miał bardzo charakterystyczny głos. ,, 40 latek " dał jemu popularność ale tą rolą był zaszufladkowany że nie często grał w filmach czy serialach. Dla całej Polski Pan Kopiczyński będzie Stefanem Karwowskim z serialu ,, 40 latek" pamiętam go też ze Znachora, Lokatorów i z epizodu Kiepskich też pamiętam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones