Andrew LincolnI

Andrew Clutterbuck

8,7
12 614 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Lincoln

Przypomina Wam ten aktor Viggo Mortensena? To było moje pierwsze skojarzenie jak go zobaczyłem - Aragorn. ;)

jedrzej_

bardzo. na plakacie z The Walking Dead prawie identczni.

adwersarz84

właśnie!.. W ogóle na początku myślalam, że to Viggo gra w WD.

elfira

dokładnie tak samo myślałam :) ale muszę też mu przyznać, że pięknie nauczył się południowego akcentu.

jedrzej_

Mi też go przypomina!

dgorska_88

Nie wyróżnię się. Też widziałem na plakacie Viggo.

Arkadiuszk44

o_o Mi on wcale nie przypomina Viggo

jedrzej_

Mi się bardziej kojarzy z Julianem McMahonem - http://www.filmweb.pl/person/Julian+McMahon-100627

jedrzej_

mi tam nie przypomina

milosz192

Od dupy strony podobny do Mortensena.
Kogoś mi kolo przypomina, ale nie wiem jeszcze kogo..

Tortuga033

mi też przypomina Viggo...;-)

jedrzej_

Nieeee... Viggo ma dupkę na brodzie :) a Andrew jest idealny w każdym calu:P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tortuga033

:D heheheh

cryingslave

No i jeszcze to, które mnie autentycznie rozczuliło - http://media.tumblr.com/tumblr_mcr47oGc4U1rqlrxj.gif teraz jak tak patrzę to przypomina mi też trochę mojego kuzyna.

Może z Lincolna nie jest jakiś Brad Pitt, typowy przystojniak, ale muszę przyznać że ma w sobie coś co mnie pociąga (choć na dobrą sprawę nie jest w moim typie).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cryingslave

Hehe, dzięki.

Andrew jest typem faceta, któremu raczej lepiej jest z zarostem . Ja w TWD uwielbiam jego południowy akcent.

Tortuga033

O tak akcent i ten głos jakby zachrypnięty czy nie wiem jak to określić (ale mam nadzieję, że wiesz o co chodzi) zwalają z nóg. Dlatego wolę oglądać bez lektora:)

cryingslave

Myślę że wiem o co chodzi :D Również między innymi z jego powodu wolę oglądać z napisami bądź bez.

cryingslave

Rzeczywiście na niektórych fotach jest podobny do Vigo. Ale jak go zobaczyłam na tym - http://24.media.tumblr.com/tumblr_me9okmx5q51r5l7x2o1_1280.png a dokładniej pierwsze z lewej od góry, no to przecie to mój brat. Ten nos, te oczy, ten wyraz twarzy ... No identyczny na tym ujęciu jak mój braciszek !

Tortuga033

Ajajaj powtórzę się zatem zazdroszczę Ci brata :];] Że też nikt go nie prosi o autografy... A może prosi :>? hehehe

cryingslave

Najlepsze jest to że mój brat mieszka w Anglii.. może ja o czym nie wiem? :D
Gdyby nie był napakowany to pewnie by go mylili z Andrew.

Tortuga033

Ojj Tortuga ja bym na Twoim miejscu wybadała delikatnie tę sprawę, jest tutaj za dużo zbiegów okoliczności :D

cryingslave

Jeszcze się okaże że kocham się we własnym bracie...oł shit!
A tak na poważnie to mój brat teraz przypakował i ma krótkie włosy, więc podobieństwo do Lincolna jest teraz średnie :D

jedrzej_

Tony Goldwyn wyglada jak jego starszy brat.

jedrzej_

mi od razu sie skojarzyl z bradleyem cooperem ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones