Andrew LincolnI

Andrew Clutterbuck

8,7
12 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Lincoln

Znakomita rola w Walking Dead, nie wyobrażam sobie innego aktora w tej roli. Brawa.

mmmmz

Dokładnie, to co robi w 3 sezonie to miazga. Mam nadzieję że dostanie Emmy, albo jakąś inną nagrodę.

Tortuga033

Też mam taką nadzieję, należy mu się :)

Tortuga033

ten człowiek idealnie pokazuje zmiany które zachodzą w postaci którą gra... faktycznie to co on robi w 3 sezonie jest niesamowite! nie wiadomo czy się go bać czy nie.. z zachowania cholernie nieobliczalny i momentami błądzi gdzieś z dala. szczerze też mam nadzieję, że ktoś jak my to doceni

mmmmz

Dinklage dostał Złoty Glob za "Grę o tron", teraz powinien dostać go Andrew Lincoln za "TWD". Genialnie przedstawił metamorfozę postaci od 1-3 sezonu, i zgadzam się z wypowiedzią Tortuga033: genialna gra w trzecim sezonie: im dalej tym bardziej się rozkręca. ; ]

gramer_filmweb

Tfu! Powtórzenia i literówki. Przepraszam - pisane na szybko.

gramer_filmweb

W tegorocznych nagrodach go nie nominują, ale w tych za 2014 rok jak najbardziej. Jak nic powinien mieć nominację do Globów za "Najlepszego aktora w serialu dramatycznym". W tej samej kategorii Emmy, Saturny oraz CCA.

użytkownik usunięty
tomb2525

Za rok Złotego Globa wygra Cranston za finał Breaking Bad. Już dawno mu się należał. Ale Lincoln jak najbardziej na nominację zasługuję, dopiero w 3 sezonie naprawdę pokazuje kunszt aktorski.

Na dzień dzisiejszy ciężko jest powiedzieć kto Globa wygra. Wszystko zależy od tego, kto będzie nominowany. Dopiero jak ogłoszą listę będzie się można spierać w tym, kto przoduje w rankingu :D Niemniej jednak skoro Cranston dostał nominację w tegorocznych ZG to i w przyszłych ma gwarantowaną.

mmmmz

podbijam ;>

mmmmz

a ja nie wyobrażam go sobie w innej roli, zresztą od TWD nie gra za bardzo poza serialem

qba_26

a powinien dostawać w ciul propozycji ... przecież on się nadaje do filmów/serialów horror/psycho jak mało kto

Raiton

Tera jak ma podpisany kontrakt na TWD (nie pamiętam na ile sizonów) to ciężko mu będzie coś brać nowego. Ale chciałabym zobaczyć Andrew w jakiejś nowej produkcji nie powiem, że nie :)

mmmmz

Świetny aktor :) pasuje idealnie do tej roli :)

mmmmz

Zgadzam się. Super aktor w idealnie dobranej roli.

mmmmz

jako Rick w TWD nie musi nic mówić, scena z nim zawsze jest interesująca, wspaniale pokazuje swoim zachowaniem i mimiką twarzy wewnętrzne przeżycia bohatera, jego rozterki, załamanie psychiczne... jest po prostu GENIALNY ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones