Andrew LincolnI

Andrew Clutterbuck

8,7
12 682 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Lincoln

Trochę szkoda że tak dobry aktor został zaszufladkowany do roli pogromcy zombie. Wiadomo, głośna produkcja, wielu fanów ale jednak. Zawsze będzie rozpoznawany jako Rick Grimes.

Emka1478

Chyba roli mściwego bad assa, czasami mi się zdaje że Rick zabił więcej żywych ludzi niż samych zombie. Ja nie wiem czy on został "zaszufladkowany", na pewno bardziej rozpoznawalny, więc i tak mu to wyszło na +. Szczerze to on nigdy nie dostał tak wielkiej roli jak ta. On w tym serialu nie gra Ricka po prostu jest Rickiem. Rzekłabym, że to jego życiowa rola - bo jest to osoba której gra aktorska wręcz powala i się niesamowicie wyróżnia, pomimo tego, że cała obsada jest bardzo dobra. Do tej pory grał raczej drugoplanowe role i kreacje lovelasów (jeśli chodzi o filmy). Ja bym go z chęcią zobaczyła jako nowego Bonda (ale w klimatach tych starych Bondów, bardziej komediowych - bo to jest także bardzo dobry aktor komediowy).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones