Andrew GarfieldI

Andrew Russell Garfield

8,5
38 961 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Garfield

Nie umiem oczu od niego oderwać! A zwłaszcza jak jest w googlach i w stylizacjach bardziej
młodzieżowych (po mimo tego że ma już 30-tke). Jest nie-sa-mo-wi-ty! Normalnie się
zakochałam, a myślałam że etap zakochiwania się w celebrytach mam już za sobą! :)

psychofanka_piratow

to obczaj jeszcze jego nagie zdjęcia :P

psychofanka_piratow

Wyjątkowo irytujący goguś. W Hollywood znajdzie się mnóstwo ciekawszych aktorów żydowskiego pochodzenia.

psychofanka_piratow

Ma szczęście,że wygląda jak laluś w wieku 32 lat, bo wzdychają do Niego młode kupy. Ja mam 32 i ciągle mnie olewają i piszą, że jestem za stary hehe kobiety <3

dzenero

Trzydzieści lat to przecież nie starość. Niektórzy czterdziestolatkowie mogą się pochwalić młodzieńczą urodą.

RaiderRex

Powiedz to młodym dupom :D

dzenero

Nie słuchaj tych pustogłowych laleczek. One nic sobą nie reprezentują, nie widzą w mężczyźnie drugiego człowieka, tylko patrzą , jakby go wykorzystać, oszukać i okraść. Nie warto się nimi przejmować. Ja nie znoszę tych wymalowanych, tępych dziewczyn.

RaiderRex

True true bro :D

dzenero

Ale nie martw się-poza ładnymi piersiami i zgrabnym tyłkiem nic nie mają. Zawartość mózgu jest zerowa, tylko podstawowe funkcje życiowe, ale logiki ani umiejętności abstrakcyjnego myślenia tam nie ma. Nie są zdolne do wyższych uczuć, w głowie im tylko seks, kosmetyki, makijaż i ciąże. Ale nawet ten zgrabny tyłek i ładne piersi im nie pomogą-to działa tylko przez kilka lat, uroda przemija bardzo szybko. Kiedy już nie będą mogły wykorzystać tych swoich "walorów", uświadomią sobie, że zawartość ich umysłu jest żadna, intelektu brak, więc zostanie im tylko alkohol.

RaiderRex

I to na skalę masową :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones