Andrea Riseborough

Andrea Louise Riseborough

7,5
9 774 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrea Riseborough

Zobaczyłam ją po raz pierwszy w życiu w filmie Niepamięć. Sam film bez wrażenia, w przeciwieństwie do tej aktorki. Trudno oderwać od niej wzrok, nawet kobiecie ;) Ma w sobie coś niezwykłego, kamera ją kocha. Chyba nie ma nic ważniejszego u aktora. Potrafi przykuć uwagę mimo oszczędnych środków którymi się posługuje. Przyćmiła Olgę Kurylenko z jedną skrzywioną miną przez cały film.
Będę z uwagą śledziła jej kolejne dokonania.

selena78

Podpisuję się pod wszystkim ;)

selena78

w Oblivionie przypominała mi trochę Evę Green : )

selena78

Tak, popieram, z Niepamięci będę pamiętała tylko ją :) Sam film słabiutki. Do tego urodziła się dokładnie tego samego dnia co ja, więc tym bardziej jestem zaciekawiona jej dokonaniami aktorskimi :)

katasha20

Zgadzam się, że ma w sobie coś przyciągającego i te jej piękne oczy. Ale nie da się ukryć, że troszkę ją podpicowali w tym filmie ;)
Sam film dla mnie był niezły.
P.S.
A ja urodziłem się 11 dni wcześniej od Was :)
Pozdro.

slawas81

pozdro :)

użytkownik usunięty
selena78

W 100% się zgadzam. I te nieziemskie oczy ehhh...

selena78

Racja, jest NIESAMOWITA. Oczu nie można oderwać... i te rude włosy strasznie do niej pasują.

selena78

Film Oblivion to faktycznie słabizna - gdyby nie Andrea oglądanie go uznałbym za czas zmarnowany.

selena78

miałam to samo, z filmu Ona najbardziej zapadla mi w pamieć ;) przyciąga jako aktorka i jako kobieta ;)

selena78

Zgadzam się, ciekawa uroda, ma coś w sobie, ale Olga Kurylenko o wiele piękniejsza (Oblivion).

selena78

Kurylenko to drewno. Andrea dobrze zagrała (i nie tylko w tym filmie), a do tego wyglądała zjawiskowo. Sam bym pojechał na pięć lat na taką robotę z nią.

selena78

Zgadzam się i popieram. Jest w Niej coś fascynującego.

selena78

Kurylenko bez szans w Niepamięci.....

selena78

Warto zerknać na pierwsze foto z Niepamięci na jej profilu gdzie widać dobrze twarz. Niezwykła, subtelna, piękna, delikatna niemal idealna - nos usta, policzki. Albo drugie zdjęcie jak siedzi na fotelu - nie dotyka plecami fotela, jest jak struna.

Po prostu kobieta.

selena78

filmie wiezi wygladala niesamowicie seksi , no i rowniez stworzyla wyrazista postac

selena78

Póki co możesz prześledzić poprzednie według listy, bo wszędzie jest na co popatrzeć, choć niestety nie wszędzie się coś dzieje (Resistance obowiązkowo w HD bo tam są tylko zdjęcia, krajobrazy i Andrea - przepięknie kontrastuje ze starymi babami i ma swoje "magnetyczne" 5 minut na końcu).

selena78

Robi wrażenie ^^ Zarówna film jak i piękna Andrea !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones