Anaïs Demoustier

Anaïs Aude Marie Michèle Demoustier

7,2
1 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anaïs Demoustier

Czy ona przypadkiem nie wzięła udziału do zdjęć ''encyklopedii wychowania seksualnego'' będąc
jeszcze młodziutką nastolatką Oo
Spójrzcie na to - http://imgsrc.ru/anonim/16925565.html - (jeżeli to nie wejdzie to wpiszcie w
google 'encyklopedia wychowania seksualnego dla nastolatków' i szukajcie charakterystyczniej
sylwetki dziewczyny z przechyloną głową na prawo o falisto ciemno piaskowych włosach)
Mnie osobiście wydaje mi się że to jest 100 % ona chociaż nie ma żadnej wzmianek w jej
życiorysie o niej jeśli chodzi o takie udziały, tak jakby to ująć ukryte żeby np. nikt nie wiedział o
przeszłości kartoteki.
Niesamowicie nastolatka z tego zdjęcia jest identyczna co do rys, ciała i całej reszty francuskiej
aktorki. A to ci dziewczyna ukrywała takie coś... Fajnie czyż nie :d, miłego oglądania.

użytkownik usunięty
dejwidoX

z twarzy troche nie bardzo ją przypomina wg mnie ale jeśli to ona to bardzo fajnie, że brała udział w takich alternatywnych nietypowych projektach bo ktoś musi :) i może nie tyle to jest ukrywane co nie jest uważane za taką ważną informację odnośnie jej kariery zawodowej ale wydaje mi się, że to jednak nie ona

dejwidoX

nie znalazlem(w sumie to niewiem dokladnie o jakie zdjecie chodzi) ale skad ty to wynalazles !!? jakas encyklopedie wychowania seksualnego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones