Amybeth McNulty

9,3
4 361 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amybeth McNulty

Będzie trzeci sezon? Coś ktoś słyszał ,że może kręcą i kiedy pokażą???

DANUTA_ANNA

O ile nic się nie zmieniło, trzeci sezon ma mieć premierę pod koniec września.

Leiko

Dzięki :)

Leiko

A więc Ania nadal będzie dzieckiem? Myślałem, że wyjedzie już na studia.

DANUTA_ANNA

Trzeci sezon już jest, można sprawdzić na youtube, ale z jakiegoś powodu nie można go obejrzeć na stronie Netflix.

arianrod

Dzięki, poszukam :)

arianrod

Szukałam...nie mogę znaleźć. Na Youtube może był i został usunięty? Możesz sprawdzić jeszcze raz?

DANUTA_ANNA

Nie ma całych odcinków na youtube, są fragmenty jak ten tu https://www.youtube.com/watch?v=gvqHdyiVATU
Trzeba się pomęczyć z torrentem :)

arianrod

Serial na razie wypuścili tylko w Kanadzie, wczoraj wyszedł 6 odcinek z 10. W Polsce na Netflixie będzie 3 stycznia 2020, tak jak z resztą w większości krajów. Ania ma 16 lat, nadal mieszka na Zielonym Wzgórzu. Nie będę spojlerować! Ale serial nadal jest cudny.

DANUTA_ANNA

Z Polskimi napisami można obejrzeć na a l l t u b e . p l ( bez spacji). Ja już obejrzałem wszystkie 6 odcinków.

goci_17

Fajna wiadomość, dziękuje.Skorzystam :)

DANUTA_ANNA

Nie ma za co :) Tylko nie przestrasz się ilością wyskakujących reklam zanim się odpali player, bo na tamtym serwisie strasznie dużo ich wyskakuje, ale wystarczy je zamknąć i można cieszyć się z oglądania seriali.

DANUTA_ANNA

Na zalukaj są na bieżąco dodawane nowe odcinki. Aktualnie jest ich 8 :) Ktoś, coś słyszał o 4 sezonie?

Kamila_Pielecka

W tym sezonie będzie 10. O kolejnym nic nie słyszałam ale mam nadzieję że nakręcą

DANUTA_ANNA

Na vodgo i cbc gem jest już wszystkie 10. Czwartego sezonu ma nie być - nawet aktorzy dowiedzieli się o tym w dniu premiery dziesiątego odcinka. Ale zawsze jest nadzieja, aktorzy i fani walczą o kolejny sezon (a przecież miało nie być nawet drugiego) więc miejmy nadzieję, że i tym razem netflix ustąpi i wróci do realizacji

xSandraxx

Oby bo bardzo się z nimi zżyłam....

DANUTA_ANNA

Mam ogromną nadzieję, że będzie 4 sezon. Więc czekamy z niecierpliwością! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones