Amy Acker

Amy Louise Acker

7,6
2 140 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Acker

Prawdziwe mistrzostwo spokojniutka Amy pokazala w 5 sezonie Angela, gdy jej postac przemienila sie w starozytnego demona. Po obejrzeniu roznych wywiadow z Amy i jej kreacji Fred (Amy wydaje sie rownie spokojniutka i niesmiala jak Fred) nigdy w zyciu nie uwierzylabym, ze ta aktorka bylaby w stanie zagrac taka role. Jednak sprawdzila sie w niej swietnie.
Fani Illyri podpisujcie sie tutaj :)

lady_m4ry_J_

heheh :] no ja prawie dokładnie to samo napisałam w moim komentarzu powyżej ;) i oczywiscie, sie podpisze jako fanka Illyri (najbardziej szkoda mi, że Angel sie skończyl własnie ze względu na Illyrię, ciekawe jak to wszystko by dalej wygladało... z nią i z Wesem :P)

anyanka

Z Wesem to by z oczywistych przyczyn już nie wyglądało :(

Ale przy całej mojej sympatii dla postaci Ilyrii nie daruję, po prostu nie daruję, że para Fred&Wes zeszła sie tylko na chwilę... To nie fair :( Oni byli dla siebie idealni... Może po śmierci się spotkali... W końcu Ilyria jako Fred powiedziała Wesowi, że na niego czeka....

lady_m4ry_J_

jaka Ilyria? czemu ja nic o tym nie wiem. Tez jestem fanką serialu Anioł ciemnosci, ale nie przypominam sobie. Czy te odcinki 5 sezonu leciały w TV?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones