Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 748 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Kłamliwe,dwulicowe drewno aktorskie.

Handorvalar

Delikatnie napisane.Jest psychopatka,wariatka powinna sie leczyc.Mam nadzieje,ze jej kariera sie skonczy.Najgorsze jest to,ze tymi klamstwami "uderzyla" w twarz prawdziwe ofiary.Jest wstydem dla kobiet.Wstyd mi za nia

katrinafw

"uderzyla" w twarz prawdziwe ofiary.Jest wstydem dla kobiet.Wstyd mi za nia"
jej postawa to raczej standard u kobiet niż jakaś anomalia.

katrinafw

Pełna zgoda!

katrinafw

Widzę że są tu prawie same zazdrosne kobitki. Niestety kobiety nie są solidarne ze sobą często mocno rywalizują ze sobą i potrafią się szczerze nienawidzić. U facetów tak nie ma bo są bardzo solidarni ze sobą tak zwana męska solidarność. Przykład : Pewna intrygantka chciała skłócić obu facetów złośliwie bo miała chłopaka ale zalecała się do drugiego który z resztą miał dziewczynę no więc zalecała się do tego drugiego aby tak wyglądało że to on zaleca się do niej. (z resztą obaj byli kumplami) No i w końcu chłopak tej intrygantki zdenerwował się i dał w mordę temu drugiemu niewinnemu. No więc ten niewinny znał trochę sztuk walki i kolejny cios zablokował od tego zazdrosnego i przygwoździł go do ziemi krzycząc że nikogo nie podrywał i że kocha swoją kobietę. Za chwilę potem puścił tego narwańca a on powoli wstał otrzepał się z miną z lekka zdegustowaną mówiąc przy tym shit! co miało oznaczać że się pomylił. Za chwilę potem poszli na piwo nie wiele mówiąc do siebie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones