Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 774 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Uroda ponadczasowa. Gdyby umiała grać zostałaby legendą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
eowine

huehuehueh, rozumiem że po takim poście wywnioskowałaś/eś że: lubie chłopców, mam problemy psychiczne, mam mały zasób słów, jestem prostakiem, mam problemy po świętach. No kurde ! Jestem pod wrażeniem, muszę Ci powiedzieć. Aż się nie mogę doczekać psychoanalizy po tym poście ! Dajesz, dajesz, cała Polska patrzy !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
styrax

Chłopie nie powtarzaj mnie, bo robisz się bardziej żałosny. Ile masz lat 6? I słów w gębie zabrakło.
Jak chcesz to szczekaj dalej bez sensu i niezrozumiałych słowach ale ja nie dysponuje już wolnym czasem dla ciebie.
Żal tylko, że takie coś jak ty próbuje się wypowiadać.

Żegnam

eowine

śmiechłem :D

eowine

Hipokrytka. Zarzucasz mu prostactwo, a sama zachowujesz się milion razy gorzej.

Vanillia

Nie ma jak to się rychło w czas włączyć do szczekania za końmi, które dawno uciekły :D

eowine

Jaki szczek taka ucieczka xd

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

Kurde ale błysnąłeś inteligencją :DDD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

Nie masz se z kim pogadac czy tak ci w szkole mówią:D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mowiacy_do_reki

W którym miejscu obraziłem eowine ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mowiacy_do_reki

A jaki jest związek między moją rozmową z eowine a niższymi postami ?

tomucho77

Eowine też obrażasz.

Mowiacy_do_reki

W którym miejscu ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
eowine

Tak,wiem,temat chyba troche zamkniety,ale racz mi wyjasnic dlaczemuz rzuciles sie na kolege styraxa, bo nie rozumim.

MyszkaFiszka

Rozumiem, ze jak nie udziele odpowiedzi to nie bedziesz spac po nocach. I gratuluje- kto tu się na kogo rzucił.

eowine

O widzisz, już zaczynasz. Nie pytam ze złośliwości (tak na wszelki wypadek ci powiem), tylko chyba źle zrozumiałeś o co mu chodziło. A jako, że mnie wasza dyskusja z deczka rozbawiła to próbuję pojąć jak ty kolega z samej góry zrozumiałeś.

MyszkaFiszka

Skarbie na czym polega twój problem?

eowine

Pytam się w jaki sposób zrozumiałeś to co kolega powiedział do ciebie o świni, drogi cwaniaku.

MyszkaFiszka

Słodki gimbusie a od kiedy Eowine to męskie imię?????

eowine

Czy z łaski swojej niezmierzonej możesz odpowiedzieć normalnie na pytanie, czy może masz zamiar w dalszym ciągu bawić się w łapanie za słówka?

MyszkaFiszka

Dobra, sprowokowałaś mnie, wybacz. No więc odpowiesz czy nie? Bo jak nie to nie ma co strzępić języki.

MyszkaFiszka

Tak serio mam wrażenie, że szukasz kłotni albo nie masz sobie z kim pogadać. Bo jakoś nie widze nic trudnego w interpretacji co napisał tam powyższy troll.

eowine

........

MyszkaFiszka

Dobra, nie ważne, to było na serio pytanie, po prostu usiłuję zrozumieć jak zrozumiałaś to co on napisał o świni, bo raczej źle to zinterpretowałaś, no ale już nie ważne, bo trochę się widzę rozmijamy. I nie, nie szukam okazji do kłótni, właśnie unikam jej jak ognia.

MyszkaFiszka

I nie chodziło mi o to co napisał tylko jak to zrozumiałaś. Ale dobra, już nie ważne.

MyszkaFiszka

Rozumiem, że teraz będziesz analizować jak ja odbieram posty. Kurde jakie wyróżnienie mnie spotkało... Ktoś bedzie mnie ocenial. Czy ty się dobrze czujesz wyglaszając takie rewelacje?
Bo wydaje mi sie ze już ci bije by się tylko dowartosciowac.

eowine

Droga Eowine,
Proponuję zakończyć dyskusję w tym miejsc, bo z nieznanych mi przyczyn wszystko co mówię zdajesz się traktować tak, jakbym cię atakowała/próbowała obrazić/umniejszała/ubliżała ci. Nie chciałam niczego ocenić, chciałam tylko się dowiedzieć jak zrozumiałaś jego wypowiedź, zresztą nie będę ci tłumaczyć po co mi to, po prostu byłam tego ciekawa i tyle, bo poza uznaniem, że kolega tylko cię w pewien sposób pochwalił to nie wiem jak inaczej można było to zrozumieć.
I tu właśnie proponuję zakończyć dyskusję, nie mam chwilowo ochoty się z nikim obrzucać mięsem.
Dobrej nocy, żegnam.

MyszkaFiszka

Rozumiem, że uciekasz jak ktoś odganie twoją manipulacje do oceniania innych. Nie jestes twoim obiektem eksperymentalnym byś mnie się pytała jak zrozumialam pytanie. Idz na pedagoga czy psychologie to moze bedzie miala sobie z kims pogadac. Poniewaz to było żenujące.

eowine

Bardzo się cieszę, że wyraziłaś swoje zdanie. Dobranoc.

MyszkaFiszka

Niniejszym dobranoc.

eowine

Poszły szczekające konie po betonie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
eowine

Czyżbyś wstał/a Droga/i eowine lewą nogą ?

tomucho77

Ale trafiłam, troluś martwi się o moje życie osobiste.
Poczytaj pudla, dobrze ci zrobi.

eowine

A dziękuję Ci Droga eowine :) Pozdrawiam Serdecznie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mowiacy_do_reki

Przez trzy dni nie wchodziłem na FW czy mógł byś powtórzyć swoje wyzwiska jeszcze raz ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones