Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 754 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Nie, o grilla pod chmurką.

yadin

na grilla,też będzie miał czas na swej wysepce,jak juz przejdzie na emeryturę xd

dj_carlos

Nie ma czego. Ani wybitnie ładna a do klasy i wyczucia stylu Paradis nigdy nie doskoczy.

nostraight

może i masz rację,ale czemu napisałaś to do mnie a nie do założyciela tematu,coś ci sie pomyliło chyba..pozdrawiam :D

nostraight

Moim zdaniem ma.

nostraight

ja uważam, że ma ciekawą urodę. nie jest mega pięknością tylko ma taki magnetyzm w sobie :)

paulo30

Ale potegować to pewnie byś chciał...

yadin

nie myślę tylko w takiej kategorii, najwidoczniej masz ciśnienie ;)

paulo30

A co ja będę w poetę się bawił?

dj_carlos

Od razu tak ostro. Czemu?

yadin

A ja jej zazdroszcze..... :(

prumprumka

Też byś chciała z Deppem?

yadin

No ba!!!

prumprumka

Ech, wy kobiety...

yadin

Serio z Deepem? http://ocdn.eu/images/pulscms/OWI7MDMsMmU0LDAsMSwx/b97ef9f4c85e6d96a653206281c6b f61.jpg oO

19sawyer91

Och...*Deppem

użytkownik usunięty
yadin

chyba poszczytować :)

Potegować.

yadin

Kto by nie chciał z nią "potegować"? Ja bym chętnie z nią sobie "potegował".

vermes

Jasne że każdy.

yadin

Czyli jest tak, jak napisałeś. Johnny sobie z nią trochę "potegował". Pani najwidoczniej znudził się podstarzały, jak dla niej, gwiazdor, który ma już najlepsze lata za sobą. Stwierdziła, że dość się przy nim nacierpiała i pora zwinąć manatki, a wraz z nimi połowę majątku Deppa.

Na zdjęciach z prasy bulwarowej Amber wydaje się taka smutna, taka biedna. "Ojej, ojej, a mówił, że mnie kocha...".

vermes

Nie wierzę w to, że została tak po prostu pobita. Podejrzewam, że działo się u nich źle od dłuższego czasu.

yadin

Na zdjęciach ma ślady. Mogła przecież sama się uderzyć telefonem w łazience.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones