Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 753 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Już pomijając fakt, że z dumą pokazała całemu światu, że prywatnie jest rodzajem materiału służącego do wycierania podłogi, który gdyby nie to, że zapewne spędza długie godziny pod biurkiem producentów, to jej tragiczna "gra" na poziomie przedstawienia szkolnego w 3 klasie podstawówki uniemożliwiłaby jej występy w jakichkolwiek większych produkcjach. Jako, że miałam ochotę obejrzeć kilka tytułów, w których to występowało to niestety albo nie byłam w stanie tej pozycji dokończyć albo zrobiłam to, ale wysiłek ten spowodował u mnie ból głowy, serca i pośladków. Pokraka potrafi doskonale zepsuć każdą scenę. Największy zawód przeżyłam, gdy dowiedziałam się, że zagra Nadine w Bastionie. Ta postać nie budziła mojej sympatii już w książce, aczkolwiek będac ogromną fanką literatury S. Kinga bardzo napaliłam się na ten serial. Niestety, dla własnego komfortu sceny z tym drewienkiem byłam zmuszona przewijać. Gdyby w rolę Nadine wcielił się King w fantazyjnej peruce, obcisłym kombinezonie płetwonurka i pstrokatych kaloszach to myślę, że wypadłby o wiele lepiej. Dla tej "aktorki" jedna gwiazdka to za dużo, a to oznacza, że w jakimś amerykańskim odpowiedniku Trudnych Spraw lub Dlaczego Ja odnalazłaby się świetnie.

La_Rouge_Kitty

No tak, bo przecież ZNISZCZYŁA niepoczytalnego alkoholika i cpuna z prawie 40letnim stażem… A to ze udowodniła przed sądem ze eks małżonek pobił Ją 12 razy to również nie jest ważne. I ten palec który rzekomo mu odcięła o czym nie wiedział nawet sam lekarz bo Depp był wtedy w kilkudniowym cugu i pewnie sam zaciął się nożem. Faktycznie Jej były mąż to wspaniały człowiek. Jest kogo żałować ^^

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dawidkierczak

A może pogódź się z tym ze Depp jest zdegenerowanym cpunem, alkoholikiem i psychopatą? ^^

BMovieManiac

Ha ha. Są nagrania, na których Amber Heard sama przyznaje się do stosowania przemocy, w przeszłości była już aresztowana za pobicie swojej ówczesnej partnerki Tasy Van Ree. Jej lekarka nie dość że podważyła jej słowa o rzekomej przemocy Deppa, to jeszcze zdiagnozowała u niej borderline i histroniczne zaburzenie osobowości.

Firma kosmetyczna, której korektor miała rzekomo użyć Heard do tuszowania śladów przemocy wydała oświadczenie, że ten produkt dopiero wszedł na rynek już po ich rozwodzie. Nawet jej przyjaciółka Laura Divenere mówiła, że tuż po rzekomym pobiciu, aktorka nie miała żadnych śladów doświadczenia przemocy.

Wszystkie jej kłamstwa wychodzą na jaw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones