Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 754 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Sprawa wygląda na poważną. Prasa donosi, że Johnny Depp był pod wpływem narkotyków i alkoholu. Uderzył ją telefonem, a potem ciągnął za włosy. Na koniec kilka razy poprawił pięścią.

Ciekawe, o co poszło? Czy o spłuczkę w toalecie, o rozrzucone w zlewie oliwki? A może o to, że Amber zawdzięcza mu karierę, jest niewdzięczna, a ona wypomniała mu, że od dawna w niczym wartościowym nie zagrał. Nie wiadomo. Pewnie jak zwykle w małżeńskim stadle poszło o całokształt.

Sam kiedyś miałem taką, którą wcześniej ponoć bił mąż. Była delikatna. Z czasem odkryłem, że potrafi prowokować i robić z siebie ofiarę. Nigdy jej nie tknąłem, za to pokazałem drzwi. Dostała trzy miesiące na wyprowadzkę. Po latach zastanawiam się, czy mąż czasem nie był na skraju wytrzymałości psychicznej po jej kolejnym występie?

A z Amber mogło być różnie. Taka eteryczna, taka zwiewna, taka seksowna i dziewczęca. W środku może być cholernie nieznośną osobą. Jedna potrafi przez kilka lat wkurzać jak diablica, inna jak mimoza.

Nie chodzi o to, że bronię Deppa, a jedynie trochę usprawiedliwiam. Nie wierzę, że to Johnny tylko pił i ćpał, a Amber chadzała w tym czasie na czytania biblijne do adwentystów.

Tak czy inaczej chłop sobie trochę młodą laskę pobzykał, a ona teraz wystawi mu taaaaaaki rachunek za seks, jakiego by nie zapłacił wszystkim hookers w Hollywood naraz.

Swoją drogą to ona ma śmieszne personalia: "Bursztyn, (który) (u)słyszał".

vermes

A swoją drogą mam poradę dla panów: podpisujcie intercyzę zaraz po ślubie i nie wierzcie z żadną wielką miłość. Jak przyjdzie złe, to każda puści was z torbami i jeszcze wam w sądzie kijem po garbie dadzą. Kobieta jest taką pijawką na kasę i wygody, że nie wolno mieć złudzeń.

vermes

A Depp bez winy? Jak się zostawia żonę dla młodej dziuni to potem tak ma. Każdy stary pierd powinien dostać taką nauczkę na przyszłość, by go babka wydoiła z caaałej kasy. Chciał mieć młodą? bo znudziło mu się życie z żoną i córką? to teraz ma..

Robaczek_12

Zabawne, że jego była żona (Vannesa Paradis) jakoś nie ma mu tego za złe, ba jeszcze go wspiera w walce z łasą na jego pieniądze ,,dziunią'', która złożyła pozew rozwodowy 3 dni po śmierci matki aktora.

Matvion

Bo tak robią porzucone kobiety. Po czasie albo wybaczają, albo nie chcą znać byłego męża. A co było zaraz jak ją zostawił? jakoś nie była dla niego tak przychylna, wręcz przeciwnie.

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Tyle, że Vanessa nie była jego żoną ;)

No właśnie. Dlatego nie wiem, skąd wyżej taki pogląd?

Nie ważne, ale miał z nią dziecko.

Robaczek_12

To chyba różnica mieć dziecko z kobietą, a nie być jej mężem. Dziecko z kobietą może mieć gwałciciel, ale chyba z emocjonalnie z taką kobietą nie jest związany?

vermes

No przecież Depp i Vanessa byli związani ze sobą uczuciowo, jako jedna z nielicznych par w Hollywoodzie...

Robaczek_12

Całe Hollywood jest uczuciowe. Zwłaszcza pod wpływem prochów. Zresztą dla sławy i kasy to też na jakiś czas zostałbym dziewczyną Johnny'ego Deppa.

użytkownik usunięty
vermes

"Całe Hollywood jest uczuciowe. Zwłaszcza pod wpływem prochów."
Doskonale powiedzane

vermes

Dobre haha a jakie prawdziwe

vermes

Ale oni żyli kilkanaście lata jak małżeństwo i mają dwoje dzieci. Porównanie z relacją ofiara-gwałciciel nie jest na miejscu.

Matvion

Ha ha ha o święta naiwności. :D :) :)

Nie ma za złe?
Prosty mechanizm psychologiczny. 99% kobiet ma pretensje do kochanki męża. To do niej dzwonią, na niej wieszają psy, ją obgadują i mogłyby oczy wydrapać żywcem.
Mało która ma żal do męża, zwłaszcza gdy chce go zatrzymać, albo dostać z powrotem.

A tu chodzi jeszcze o grubą kasę. Te 200ml dostaną dzieci Venessy, jeśli nie wydrze ich Amber.

Proste? Banalnie proste. :)

KROPKA

Dokładnie

Matvion

Bo jakby nie było jego majątek będzie kiedyś należał do ich wspólnych dzieci, więc nie jest na jej na rękę żeby stracił połowę swoich pieniędzy. Poza tym to, że nie bił Vanessy nie oznacza, że nie robił tego Amber, mogły na to też wpłynąć uzależnienia, o których ostatnio się mówi.

Dagmii

Czy te uzależnienia mogą być u niego silne? Tak silne, że zmieniłyby osobowość?

yadin

Nie wiem jak silne mogą być, ale wystarczy spojrzeć na zdjęcia Deppa z ostatnich dwóch lat i od razu widać, że coś złego się z nim dzieje.

Dagmii

Może to przez nią. 50-letni mężczyzna bierze sobie za żonę babkę młodszą 0 20 lat, nigdy wszystko ma się dobrze ułożyć, ale on zaczyna sięgać po używki. Miałem takiego profesora. Wziął sobie na starość młodą studentkę. Zamiast go to odmłodzić, to ten układ go ostatecznie dobił.

Dagmii

Fakt, zaczal wygladac jak kupa gowna odkad sie zwiazal z Amber.

Dagmii

W punkt

Robaczek_12

Raczej ten cały establishment kotłuje się zawsze między sobą. aktorzy wolą aktoreczki, aktoreczki nie zwiążą się z pracownikami stacji benzynowych, itd. Założę się, że Depp utrzymuje swoje dziecko i Vanessa Paradis nie ma mu nic do zarzucenia. Jedyna rzecz, jaką napisałem, dotyczy intercyzy i motywacji tych młodych c*p*k, które lecą na kasę wielkich gwiazdorów.

Robaczek_12

Depp rozstał się z Vanessą już wcześniej. Powielasz falszywe info. Ona sama go broni.

Robaczek_12

a ile w tym jego winy, a ile jej podrywu? Nie bądź naiwny, osoby trzecie tez lubią sobie rozbić czyiś związek...

Robaczek_12

Uwielbiam czytać komentarze po latach i zawsze tak oceniasz, bez dowodów? Dla przypomnienia od sądzenia są sądy. I J rozstał się z V zanim zaczął spotykać się z tą kłamczuchą

vermes

Amen brachu.

vermes

Kobiety to pijawki na kasę? A faceci to bezmózgowcy, którzy myślą tylko tym, co mają w spodniach. Chcesz mieć fajną laskę? To wyskakuj z forsy, za darmo umarło.

malinowa_chmurka

Ostatnie 2 zdania dobrze opisuje pomysł na życie prostytutki. Gratuluję.

vermes

Widzę, że założyłeś tu swój wątek, brachu. No więc też uważam, że u nich od pewnego czasu musiało się źle dziać. Depp nie ma szczęścia do kobiet. One wszystkie chciały jego sławę i pieniądze. Może facet jest z niego nieszczególny. Reszta to magia ekranu. Heard teraz liże rany, ale wyciągnie z niego wszystko co do grosza. Jak tu szanować kobiety? Wpuszczasz taką do siebie, a po jakimś czasie zabiera dzieci, majątek, pieniądze, a potem jeszcze ściga cię komornik i przez 20 lat robi z ciebie żebraka w majestacie prawa.

yadin

Niestety, z wieloma tak jest. Dlatego naprawdę warto spisać intercyzę, gdy się bierze ślub. Nie spiszesz, weźmie wszystko. Jak się będzie wahać, to podjudzą ją koleżanki. Nie mają skrupułów. Dziś nie warto być dżentelmenem wobec kobiet.

Grasz jeszcze w Red Dead Redemption"? Czekam na czwartą część "Sniper Elite".

vermes

Nie wszystkie kobiety takie są <<wskazuje m.in. na siebie ;)>>. Zgadzam się, że dużo jest takich, ale tak samo dużo jest mężczyzn, którzy lecą tylko na dupę i cycki. Ale są ludzie naprawdę wartościowi i warto ich szukać, zamiast zniżać się do poziomu ludzi bez uczuć i wrażliwości, nie wyznających żadnych wartości.

Co do tematu ogólnie to ta sprawa z pobiciem wydaje mi się co najmniej podejrzana. Wg mnie Amber ewidentnie wykorzystała Deppa dla sławy i pieniędzy. Ale gdzie Depp miał głowę i rozum jak się z nią żenił? Chociaż jak człowiek jest zakochany to różne głupie rzeczy robi...

abc2343

No właśnie. Mam na myśli ostatnie zdanie. Sądzę, że przeceniamy słynne osoby, zwłaszcza aktorów i muzyków. Wielu z nich to osoby, które nie mają zdania na żaden temat, owszem świetnie grają przed kamerą, ale niektórzy są po prostu potwornie głupi.

yadin

Przecież to Depp zostawił żone i córke dla młodej, więc co wy pieprzycie. Myślicie, że wam wszystko wolno, skaczecie z kwiatka na kwiatek a kobiety wiecznie mają być dla was milutkie jak owieczki?
Karma wraca a Amber niech Deppa wydoi co do grosza, bo mu się należy.
Jak staruch chce mieć młodą laske by ja pukać to niech liczy się z tym że laska będzie tylko z nim dla kasy - to to samo. On wykorzystuje ją do potrzeb seksualnych a ona jego do potrzeb finansowych.

Robaczek_12

"My dad is the sweetest most loving person I know, he's been nothing but a wonderful father to my little brother and I, and everyone who knows him would say the same," ~Lily-Rose Depp

Matvion

No i co z tego się pytam? jkii z tego wnisek że co? Mój ojciec jakoś też zradził matke dawno temu, ale żyje z nim w dobrych relacjach, i go szanuje ale co do jego zdrady mam inne zdanie.
Sam fakt tego, że Depp wziął sobie taką młodą laskę potwierdza, że nie wziął dla miłości tylko dla zaspokajania potrzeb i tyle a to że Amber wzieła takiego starca świadczy o tym, że poleciała na kasę. Widzicie wine tylko u Amber a u Deppa nie umiecie zauważyć? śmieszne....

Robaczek_12

Jak 53-latek bierze sobie 49-latkę to z miłości, a jak 30-latkę to z egoistycznych pobudek?

Już podają w TVN, że Hollywood żyje aferą. Nie podpisał chłopina intercyzy, a ma 400 mln dolarów na koncie. Znajomi Deppa twierdzą, że przez miesiąc nie reagował na jej żądania o alimenty, które jest jej wieniec. Chodzi o kasę na jej zachcianki.

vermes

Tak, najczęściej tak jest. Wy faceci z czasem nie musicie być piękni, wystarczy że będziecie przy kasie....

Robaczek_12

Twój ojciec twoją matkę zdradził a ty mimo wszystko go szanujesz??? po czymś takim przyzwoity człowiek nie powinien takiej osoby szanować (zwłaszcza rodzina którą przez to taki człowiek niszczy)przynajmniej ja tak mam..ale widac ze nie u wszystkich sa te zasady..

dj_carlos

Łatwo ci mówić. Mój ojciec był i zresztą nadal jest dla mnie wspaniałym tatą, mogę liczyć na jego pomoc zawsze i o każdej godzinie. Poza tym co innego zdrada uczuciowa a co innego zwykła zdrada z pożądania....czyli np. znalezienie sobie kochanki i sypianie z nią a jednorazowa zdrada pod wpływem alkoholu czy po prostu z pożądania bez wliczania jakiś uczuć. O wiele gorsza i niewybaczalna jest ta pierwsza zdrada. Co innego gadać by nie wybaczyć, że powinno zerwać się kontakty itp a co innego jak życie postawi cię w takiej sytuacji. Moja mama długo nie mogła się z tym pogodzić, zresztą ja tak samo, ale teraz jest jak jest - i moja mama już sobie ułożyła na nowo życie i mój tata, do tego mam przyrodniego brata :)

Robaczek_12

Szczerze mówiąc obawiałem sie że mi tak odpiszesz że się znowu pokłócimy haha ..no bo nwm mogłaś pomyśleć że specjalnie napisałem coś takiego przeciw tobie a ja tylko wyraziłem swoje zdanie bez podtekstów wobec cb..oby więcej takich konstruktywnych rozmów robaczku było między nami

dj_carlos

Nie dałeś mi powodu bym mogła napisać( jak to ująłeś) "mniej konstruktywnie" :)

Robaczek_12

"Bo mu się należy". Przede wszystkim pieniądze są jego. Ona ma tyle, ile sama zarobiła grają w filmach dzięki Deppowi. Mówienie, że powinien stracić pieniądze skoro ma już czwartą kobietę z kolei i mu się nie układa, jest pospolitą zazdrością maluczkich. Ona nie tylko poleciała na kasę, ale też na sławę. To normalny układ, jak na uniwersytecie, gdzie studentki lecą na pozycję zawodową doktorów i profesorów. Po jakimś czasie dochodzą do wniosku, że jest wielu doktorów i profesorów...

vermes

No a taki profesorek sobie taką bierze bo najwyraźniej mu to odpowiada, więc niech potem nie płacze! proste!
Myślisz, że ci starzy nie wiedzą, że młode laski lecą na ich kase? błagam....wy sami szpanujecie kasą, ba czasem nawet proponujecie sponsoring i potem macie problem, że przyciągacie takie pijawki a nie normalne kobiety? to tylko wyłącznie wasza wina, bo taki playboy jest równy i na takim samym poziomie co laska lecąca na kasę.

Robaczek_12

A więc Amber Heard to pijawka. Jeśli chce pokazać, że nią nie jest, niech zrezygnuje z roszczeń do jego majątku.

Normalne kobiety... a jakie to?

vermes

No trafił swój na swego i w normalnym życiu faceci też trafiają na godne siebie.

Odwrotność np Amber.

vermes

Dajesz czadu, nie daj się jej!!!!! Ona myśli, że może od mężczyzn oczekiwać tylko podporządkowania się ich zasadom. Odchodzę, więc mogę zrobić to, na co mam ochotę.

Kto wie, może Depp się na nią czymś w kurzył i dlatego spuścił jej lanie.

Robaczek_12

Rozumiem że jak kobieta weźmie sobie faceta który będzie ją zdradzał czy bił, to też powiesz że "wiedziały gały co brały"?
Btw, związał się z nią po rozstaniu, nikogo dla niej nie "porzucił".

vermes

Zgadzam się z Tobą - to są jego zarobione ciężko pieniądze na które pracował 30 lat. Alimenty to się jej mogą należeć co najwyżej na dziecko, którego z resztą i tak z nim nie ma. Mam nadzieję że Amber się tylko pogrąży i zostanie puszczona z torbami.

Robaczek_12

E tam, nikt nie twierdzi, że mężczyznom wszystko wolno i że skaczemy z kwiatka na kwiatek. To raczej kobiety pałają żądzą zemsty za to, że są zostawia. Wówczas zemsta musi być krwawa i mężczyzna ma zostać bez portfela. Najsmutniejsze w tym jest to, że ogałacany mężczyzna nie znajduje wparcia, a nawet mu dokopią.

yadin

No ta i jeszcze czego xD Przecież Depp dobrze wiedział na co się pisze, jeszcze w świecie Hollywood?! to już wgl pewniak jak sobie bierze taką młodą żone. Zgubiła go własna pokusa, tak jak gubi większość mężczyzn w jego wieku( kryzys średni i te sprawy)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones