Amanda SeyfriedI

Amanda Michelle Seyfried

7,9
36 188 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Seyfried
adamxx68

Taki jej urok wg mnie :))

spenc15

według mnie jest śliczna ;)

adamxx68

Wolisz botoks pani Fox lub Jolie? Ja osobiście nie (;

MissMary

Ja też nie. ahhh - to efekt uniesienia,podziwu w całkiem pozytywnym znaczeniu. Jeżeli chcesz wiedzieć najpiękniejsze są kobiety mające wady - właśnie te pseudo-wady czynią Was jeszcze piękniejszymi aaaaa oczywiście delikatny makijaż mile widziany heh

adamxx68

No to się cieszę ;) Podoba mi się Twoje podejście, jesteś skarbem wśród facetów (przynajmniej wśród tych, z którymi miałam kontakt osobiście lub przez internet, bo co do całego świata wypowiadać się nie mogę :)).

MissMary

Współczuje kręgu kolegów ;) Trzeba lepiej szukać.

Większość facetów jakich znam i z którymi rozmawiałam na tematy damskiej urody mają naprawdę o dziwo (lub nie o dziwo) zdrowe podejście ;p I gwarantuje, że jest ich bardzo pokaźna liczba. Z panami wcale źle nie jest.

MissMary

Sam masz botoks . .. Megan Fox jest 100% ladniejsza od niej :)

MrTukSuk

Jestem dziewczyną ;) No cóż, pomijając kwestię gustu (każdy może osądzać jak mu się podoba), to Megan faktycznie uważana jest za ładniejszą, tyle, że... Po masie operacji plastycznych. I nie mów mi, że "hejtuję z zazdrości", wystarczy na nią popatrzeć (lub porównać zdjęcia przed i po - faktom nie zaprzeczysz ;)). Oczywiście możesz woleć Megan, jeśli chcesz.

adamxx68

Niby tak ale ogólnie przecież jest bardzo ładna :) Mila Kunis też "ma coś z oczami" - wygląda jakby zawsze miała 3dniowy źle zmyty makijaż a jednak mimo wszystko dobrze to wygląda. Amanda ma inną urodę ale jest ładna i zgrabna więc nie można powiedzieć zbytnio nic złego. Choć rozumiem, że nie każdemu taki typ urody odpowiada.

AlexabezKeksa

ależ mi odpowiada,przeczytaj ten temat w całości...

adamxx68

Odpowiedziałam na jeden post, nie na cały temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones